...
0

Програма обліку + Автоматизація Торгівлі

Успіх бізнесу залежить від правильної розстановки сил – Доля Ваших побажань + особливості компанії, вимог Вашої цільової аудиторії, максимум наших зусиль та професіоналізму, а також час на впровадження цього на практиці.

У нас МЕГАПРОПОЗИЦІЯ! Ви готові? Програма обліку професійного рівня зі ВСІМА службами доставки, з обміном з маркетплейсами (Rozetka, Prom та ін.) та Вашим сайтом. Додайте до цього маркетинговий підхід, враховуючи особливості Вашої компанії і, звичайно ж, Ваші побажання!

ПРОГРАМА ОБЛІКУ + ПОШТОВА СЛУЖБА + МАРКЕТПЛЕЙС + ВАШ САЙТ

Яка ціна такої класної пропозиції і що до неї входить? – Вартість 5000 грн. Перший місяць оренди хмарного рішення та 2 години консультацій БЕЗКОШТОВНО. Також надаємо Демо доступ (користувач Админ, вхід без пароля): SoftUp.Com.Ua/UNF

Оригінальна (унікальна) пропозиція, яка успішно виконує свою роль автоматизації та просування бізнесу! Наша робота повністю задовольнить усі ваші побажання.

Напрями автоматизації продажів:

  • Продаж через Rozetka

Вбудований модуль Rozetka дозволяє вивантажувати з програми обліку товари за категоріями та номенклатурами. Вони автоматично будуть вивантажуватись на майданчик в Rozetka в заданий час (наприклад, щодня, о 9 ранку). Усі облікові записи клієнтів, зроблені на Розетці, автоматично потраплятимуть та відображатимуться у програмі обліку. Статуси замовлень також будуть у програмі.

  • Продаж через Prom

Аналогічна робота із програми обліку з маркетплейсом Prom.ua. Заявки звідти потрапляють у програму обліку разом з інформацією про клієнта (ПІБ, місто, телефон, адресою доставки). Вам залишиться тільки зв’язатися з клієнтом за телефоном та підтвердити замовлення.

  • Поштова служба Нова Пошта

Замовлення, зроблені через сайт вашого магазину або через ваші магазини на Rozetka та Prom, з доставкою по Новій Пошті, автоматично підвантажуються до програми обліку. Там же формуються електронні накладні, які через програму надсилатимуться клієнтам.

  • Поштова служба Justin

У програму обліку вносяться ваші дані як Відправника. Вони автоматично проставлятимуться у всіх формованих при замовленнях ТТН. Прямо із програми обліку можна надсилати клієнтам номер Експрес накладної, скасовувати накладну при відмові клієнта або помилці, а також оновлювати статуси замовлення.

  • Поштова служба УкрПошта

У програму обліку підвантажуються ТТН замовлень, оформлених клієнтів. Відображається інформація про дату замовлення, номер замовлення та номер ТТН, вся інформація про Відправника та Одержувача, статус замовлення та виду оплати та повної інформації про вантаж — вартість, вага, кількість.

  • Зв’язок із власним сайтом

Ви вносите в програму обліку всі дані щодо кожного товару – категорія, ціна, фото, опис, характеристики тощо. З програми обліку дані самі вивантажуються на сайт. При додаванні в програму нових товарів вони автоматично вивантажуються на сайт компанії. Ніякого ручного перенесення та дублювання одних і тих самих даних вручну! Всі дані про клієнтів заносяться до Довідників та зберігаються для подальшої роботи.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗАРАЗ!

Можете зв’язатися зі мною, Денисом, за номером:
+38 (067) 10 396 10
+38 (093) 10 396 10

Viber: Написать в Viber

Email: info@softup.com.ua