...
0

Програма 1С. Чи потрібна?

Чому останнім часом використовується програма 1С для віддаленої роботи? І чи потрібна вона вам?

Уявіть собі, що ви бухгалтер, який їде вранці на годину пік на роботу. До цього ви вже забігли в дитячий садок із трирічним сином в одній руці та самокатом в іншій, втративши деякий час. Поспішайте і нервуєте, тому що сьогодні закриття періоду та час складати звіт.
Як це часто буває вранці, навіть 5-10 хвилин затримки і ви в пробці.
Час підтискає, з роботи телефонують, вам важко пояснити «на пальцях» вашим колегам, які вже на роботі, чим допомогти, щоб не підвести компанію. І вам хочеться тільки одного — чітко розповісти всім навколо, куди б їм піти.

А тепер уявіть, що у вас є віддалений доступ до 1с програми. І вам неважливо у пробці ви чи на роботі. А ще є компанія, яка вам цей віддалений доступ налаштувала та готова допомогти та підтримати технічно, якщо раптом щось не виходить.

Ми живемо у вік бурхливого розвитку інформаційних технологій, швидкісних засобів зв’язку, отримання та обробки інформації за лічені секунди. Такий бізнес сьогодні. Тепер доступ до 1С можливий з будь-якого пристрою та будь-якої точки світу. Головне – доступ в інтернет.

Навіщо добиратися на роботу ЩОДНЯ? Підключайтеся вдома з комп’ютера або мобільного пристрою до 1С у «хмарі». Можна спокійно працювати віддалено, створювати звіти, надсилати їх. Щоправда, у цьому випадку важче запустити оновлення.

Програма 1С відома з 1991 року. Крім Бухгалтерії, є продукти для будівельних підприємств, сільськогосподарських комплексів, освітніх установ тощо.

Програма 1С потрібна, тому що автоматизує бізнес компаній, збільшує обсяги продажу. Так само можна швидко нарахувати зарплату і скласти звіти, що відображають ефективність застосовуваних бізнес-процесів.