...
0

Послуги 1С. Ціни. З чого вони складаються?

Із чого складається ціна за 1С послуги? Ми дуже любимо свою роботу з надання послуг 1С. Але давайте розберемося з яких складових складається її ціна.

Ціна за програми 1С

Якщо Ви потребуєте УТП, а купуєте 1С Бухгалтерію, тому що вона вигідніша за ціною, Ви повинні розуміти, що звернутися потім до програміста 1С і зробити з Бухгалтерії УТП за ціною не однаково різниці у вартості між ними. Скрупулезні доопрацювання 1С Бухгалтерії обійдуться набагато дорожче. А потім ці нововведення потрібно буде обкатувати, доки не залишиться помилок. Найпростіше відразу придбати УТП за її початкову ціну. Тим більше, що все в ній вже випробувано сотнями користувачів.

Якщо так вийшло, що ви спочатку купили не ту конфігурацію 1С, а вам важливо перейти на УТП, враховуйте, що зіткнетеся з оплатою за перенесення залишків і довідників з однієї програми в іншу. В даному випадку можна заощадити та перенести їх вручну. Щоправда, старі дані залишаться в попередній програмі. А в новому обліку розпочнеться лише з поточного місяця. Попередні дані, що накопичилися в старій програмі, перенести, звичайно, можливо, але ціна на таку послугу дуже висока. У будь-якому випадку – спеціалісти СофтАп допоможуть Вам вирішити будь-які питання та виправити будь-які ситуації з 1С.

Ціна за 1С конфігурації

Ви, напевно, знаєте, що багато конфігурацій розроблено на основі 1С Бухгалтерії або заточено під неї. Не варто намагатись встановити ці конфігурації на інші програми 1С. Працювати одразу вони не будуть, а доопрацювання знову призведуть до додаткових витрат. Причому заносити інформацію потрібно дуже акуратно, інакше конфігурації взагалі не працюватимуть.

Бувають інші крайнощі – власники компаній вважають, що стандартні конфігурації програми 1С надто складні та вдаються до самописних конфігурацій. Думаючи, що вони нібито простіші. Насправді стандартні конфігурації негаразд складні. А застосовувати їх так, щоб усі були щасливі, не важко. Самописні конфігурації під ваші вимоги коштуватимуть додаткових фінансових вливань. Ціна за самописну конфігурацію виходить ще з того факту, що розробляється індивідуально під вимоги замовника. І в більшості випадків програмісту 1С у роботі з іншими клієнтами не буде затребувана. Додаткові фінансові витрати в цьому випадку знадобляться на обкатування та усунення помилок, які є неминучими.

Ціни за роботу програміста 1С

Програміст 1С, який виконує свою роботу з радістю, повинен отримувати при цьому гідну винагороду. У нього широке коло знань у програмах 1С – Бухгалтерія, Управління та Торгівля тощо. Причому знати він має достатньо, щоб упоратися із завданням. А новації у сфері послуг 1С з’являються дуже швидко. І щоб бути затребуваним постійно, потрібно постійно зростати над собою.

Ціна 1С

 

Щоб залишатися на плаву, програмістам 1С необхідно освоювати нові мови програмування, освоювати нові принципи роботи програми 1С.

З цих причин ціна 1С послуг не може бути дуже низькою. Фахівці компанії СофтАп роблять все можливе, щоб за всі роки нашого функціонування вартість наших послуг була адекватною нашій профпридатності та могла задовольнити наших клієнтів. Із задоволенням і щиро рекомендуємо звернутися до нас щодо вирішення ваших питань!