...
0

POS-система для автоматизації ресторанів та кафе

Компанія SoftUp допомагає бізнесу автоматизувати роботу ресторанів та кафе, використовуючи встановлення POS-систем. Дуже сподіваємось бути корисними і Вам!

Автоматизація бізнесу – це те, чим живе наша компанія, те, що дозволяє дізнаватися про нове, розвиватися, знайомитися з новими людьми і допомагати їм! Кожен новий проект, нова послуга – це окремі сторінки нашого життя, тому для нас дуже важливою є будь-яка ніша, з якою ми працюємо.

Пропонуємо простий хмарний продукт HoReCa (сфери громадського харчування). Якщо у вас ресторан, фастфуд, кафе, бар, кальян, пекарня або кав’ярня, вам у SoftUp.

Для роботи з POS-системою потрібен лише інтернет, та планшет. Обслуговування, супровід, тех. підтримка та оновлення — БЕЗКОШТОВНО. Ви сплачуєте лише щомісячні платежі.

POS-система працює по всій Україні, встановлюється на Windows (ноутбуки, моноблоки, планшети), Android, MacBook та iPad. На телефон поки що НЕ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ.

Варіанти пакетів:

  • MINI. Для кав`ярень. Вартість 600 грн./міс.
  • STARTUP. Для фудтраков и кавоточок. Вартість 350 грн./міс.
  • BUSINESS. Для барів и кафе. Вартість 850 грн./міс.
  • PRO.  Для ресторанів. Вартість 1350 грн./міс.

Кожному власнику закладу встановлюється додаток, в якому відображаються в реальному часі звіти за складами, чеками, продажами та фінансами.

До системи можна підключити ваги, термінали для оплати, фіскальні реєстратори, грошову скриньку, сканери штрих-коду, принтери чеків.

Бази даних розташовані в європейських та американських ¦дата-центрах рівня TIER 3 (аналогічних Amazon). Дані синхронізуються між різними серверами кілька разів на день.

Звичайно, можна пошукати фахівців, які налаштують автоматизацію закладу дешевше. Але з ними Ви отримуєте зовсім інший рівень обслуговування та функціональність, які потім все одно захочете змінити. А у нас є замовники, які звертаються до нас повторно, у міру того, як розширюється їхній бізнес.

Не переплачуйте двічі! Зробіть все красиво та зручно вже зараз! Звертайтесь!