Політика конфіденційності мобільного додатку Danke розрахунку

Політика конфіденційності мобільного додатку Danke розрахунку

Мобільний додаток Danke calculation (далі – «мобільний додаток») – це додаток для розрахунку вартості та замовлення продукції ТМ Danke.

Мобільний додаток не збирає і не передає будь-яку особисту інформацію користувача без дозволу користувача. Для ідентифікації користувача в мобільному додатку використовуються логін і пароль, зазначені користувачем при реєстрації.

Зберігання даних: дані, які створюються в процесі роботи з мобільним додатком або з'являються в результаті синхронізації додатку з серверної частини (маршрути, рух фінансів і т.д.) зберігаються в базі даних в пам'яті пристрою. База даних є частиною мобільного додатку і недоступна для сторонніх додатків, встановлених на пристрої. Доступ до даних, що з'являються в серверній частині в результаті обміну з мобільним додатком, обмежений відповідно до налаштувань прав, встановлених в частині сервера.

Підключення до Інтернету: Мобільний додаток працює без постійного підключення до Інтернету (офлайн). Підключення до Інтернету потрібно тільки для синхронізації з базою даних серверної інформації компанії про замовлення користувача, актуальні ціни на продукцію компанії, бонуси клієнтів, а також технічну інформацію для нормального функціонування додатку (дані про поточну версію додатку, версію операційної системи пристрою, мову системи). Користувач може розпочати синхронізацію вручну. Без підключення до мережі мобільний додаток працює з раніше завантаженими даними або в демонстраційному режимі. Всі передані і отримані дані синхронізуються з сервером компанії через захищений протокол http, використовуються тільки для забезпечення функціональності програми і не передаються третім особам.

Використання камери: мобільний додаток може використовувати камеру пристрою для створення фотографій, які користувачі прикріплюють до документів. Мобільний додаток може використовувати камеру пристрою тільки явно в напрямку користувача.

Стан пристрою: мобільний додаток отримує інформацію про тип підключення пристрою до мережі (мобільна мережа або Wi-Fi), а також його швидкість для оптимізації процесу синхронізації з бекендом. Мобільний додаток отримує інформацію про модель пристрою та версію операційної системи і передає цю інформацію на сервер під час синхронізації з метою надання технічної підтримки.

Локальні та Push-повідомлення: мобільний додаток може створювати локальні повідомлення на пристрої, щоб повідомляти про стан документів користувача, може отримувати Push-повідомлення з серверної частини.

Зворотній зв'язок: Всі пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності користувач має право надіслати в Службу підтримки клієнтів адміністрації розробника по електронній пошті info@softup.com.ua, або за телефонами +38 067 10 396 10, +38 093 10 396 10.