Підключення Ваг до 1С
Підключення ваг до 1С та друк етикеток – процес важливий та відповідальний. Чому? Щоб ваги не тільки правильно зважували, а й одразу видавали повну інформацію, та ще й зберігали її.
Навіщо підключати ваги до 1С?
Давайте порівняємо алгоритм дій касира з вагами, прив’язаними до 1С та звичайними вагами.
Алгоритм дій зі звичайними вагами:
- Покласти на ваги товар.
- Ваги відобразили масу товару.
- Касир вручну примножує масу товару на ціну за 1 кг.
- Товар вбивається чи сканується.
- Касир пробиває вартість ККМ чи систему обліку.
Алгоритм дій з вагами, підключеними до 1С:
- Товар поміщається на ваги.
- Касир сканує штрих-код товару.
Всі інші дії система виконує самостійно.
Пропонуємо інтегрувати налаштування з 1С для синхронізації інформації про товари в комп’ютері. Адже якщо ви будете вручну заносити інформацію на згадку про те, вам постійно доведеться стежити за змінами в цінах.
Ви можете синхронізувати електронні ваги та 1С власними силами за допомогою драйверів, що постачаються в комплекті. Тільки не забувайте, що у різних виробників налаштування може відрізнятись. Підключаючи електронну вагу до комп’ютера, правильно вибирайте тип з’єднання – USB або RS-232.
Або полегшіть собі завдання за допомогою компанії SoftUp Одеса. Ми можемо налаштувати, щоб у вас відображалися залишки та списання, формувалися замовлення та відвантаження.
Синхронізуємо з будь-якою конфігурацією 1С. Все, що нам необхідно – локальна мережа та інтернет.
Підключаємо ваги до принтерів етикеток.
У яких сферах бізнесу ваги можуть бути підключені до 1С?
- Магазини з ваговими відділами;
- Ресторани;
- Готелі;
- Склади.
Ми працюємо з усіма видами ваг.
Ваги Чекодрукарські.
Якщо у вас чекодрукуючі ваги, чому б для налаштування не звернутись до компанії SoftUp Одеса? Навіть якщо ваги отримуватимуть інформацію про продукт зі своєї пам’яті, все одно доведеться налаштовувати їхнє підключення до 1С. Для вивантаження бази товарів на згадку, для вдосконалення дизайну етикетки простіше зробити синхронізацію з комп’ютером.
Особливо актуальною є автоматизація чекодрукуючих ваг у магазинах, де є відділи, в яких покупці самі зважують товар та отримують етикетку з повною інформацією щодо товару та зі штрихкодом. Налаштовуємо і по провідному, і бездротовому зв’язку.
Ваги Автомобільні.
Для підключення автомобільних ваг налаштовуємо синхронізовану роботу між вагами, відеокамерами, програмним забезпеченням 1С та шафою керування.
Автоматизація автомобільного зважування значно спростить бухгалтерські звіти. Фотофіксація з усіх камер прив’язується до зважування та зберігається в базі. Дані з вагового приладу автоматично пересилаються до 1С та бухгалтера і НЕ ВИПРАВЛЯЮТЬСЯ вручну.
Важливо, що в програмі фіксуються всі зроблені операторами дії (кожним окремо), а також час включення та вимикання програми та зміна операторів. Незафіксовані зважування неможливі. Будь-який наїзд автомобілем на ваги буде зафіксований у системі із зазначенням часу наїзду, ваги та фотографією машини.
Автоматизація обліку виключає людські розкрадання та некоректні зважування на чиюсь користь.
Прямо із 1С ви зможете роздруковувати товарно-транспортні накладні. Отримувати повні звіти за даними автомобілів та водіям. Враховувати кількість культур, посівів та добрив. Проводити розрахунки з перевізниками, покупцями та продавцями.
Отже.
Ви вже знаєте, які функції вам потрібні при підключенні ваги до 1С? Які звіти має формувати система? Потрібен віддалений доступ чи прямий?
Замовити підключення ваги до 1С досить просто – зателефонуйте нам за телефоном. +38 (093) 10-396-10 або напишіть: info@softup.com.ua
Виконаємо всі ваші побажання, розробимо та напишемо індивідуальне програмне забезпечення. Вирішуємо будь-яку нестандартну задачі.
Працюємо не лише в Одесі та області (на виїзді та віддалено), а й по всіх містах України (тільки через віддалений доступ). Проводимо навчання персоналу роботі з вагами, підключеними до 1С. Маємо багаторічний досвід.