Наш новий партнер KeyCRM

Опубліковано

Компанія SoftUp має налагоджені партнерські відносини із CRM-системою для бізнесу KeyCRM.

KeyCRM – український продукт для малого, середнього та великого бізнесу. Система дозволяє спілкуватися з клієнтами, здійснювати торгівлю та облік. Усі бізнес-процеси з цією системою – автоматизовані. Всі дані в безпеці доступні всім менеджерам, яким вони призначені.

KeyCRM – Проста та надійна автоматизація бізнесу, в якій є всі інструменти, які необхідні сучасним підприємцям, при цьому зібрані в одному зрозумілому та зручному інтерфейсі..

Детальніше ознайомитись як ми інтегруємо 1С / BAS із системою KeyCRM ви можете ТУТ.

Вам не потрібно вибирати, на чому зосередити свою увагу – продажах чи послугах – у системі зручно працювати і з тим, і з іншим. Вона об’єднує та автоматизує у собі процеси інтернет-торгівлі та торгові майданчики – сайти, маркетплейси (Rozetka, Prom, Shopify, Amazon, eBay, Etsy тощо), месенджери та соцмережі. Збір та обробка замовлень та лідів з усіх каналів. Комунікація з клієнтами – всі ваші листування – Instagram, Viber, Telegram – зручно зібрані в одній системі.

На правах партнерських відносин наша компанія займається впровадженням та встановленням KeyCRM. Ми налаштуємо все так, що ви легко керуватимете всіма онлайн продажами в режимі «одного вікна».

НАШІ ПРОДУКТИ eCommerceUp

Наша сторінка на LinkedIn