...
0

Допомога в отриманні Гранту від Ощадбанку

Наша компанія пропонує вам консультаційні послуги в отриманні гранту від Ощадбанку.

Нині в Україні діє державна програма, яка надає гранти на започаткування або розширення свого власного бізнесу. Ця ініціатива була запущена урядом для надання невідкликаної державної підтримки окремим особам та підприємствам у вигляді грантів для встановлення чи розширення їхнього власного бізнесу.

Уряд запровадив державні програми надання грантів для стимулювання створення чи розвитку власного бізнесу «єРобота».

Хто може одержати грант?

Особи, які є мікро- чи малими** підприємцями, можуть бути фізичними особами-підприємцями (ФОП), у тому числі громадянами України, або юридичними особами. У разі юридичних осіб кінцевими бенефіціарами, які володіють даними юридичними особами, також мають бути громадяни України. При цьому вони мають відповідати встановленим вимогам програми.

Також є можливість для громадян України, які планують розпочати свій бізнес. Це можна зробити через реєстрацію як фізична особа-підприємець (ФОП) або створення юридичної особи. Важливо зазначити, що реєстрація має бути завершена протягом 15 робочих днів з отримання позитивного рішення щодо надання гранту.

*Суб’єкти мікропідприємництва визначаються як підприємства з кількістю працівників до 10 осіб та річним доходом, що не перевищує суму 2 млн. євро за курсом Нацбанку України.

**Малое підприємництво – підприємства, з кількістю працівників до 50 осіб та річним доходом, що не перевищує суму 10 млн. євро за курсом Нацбанку України.

Грошовий розмір гранту від Ощадбанку

 • Створивши щонайменше одну трудову позицію – 50-150 тис. грн.
 • Формуючи нові робочі місця обсягом щонайменше двох – до 250 тис. грн.

Цю суму можна отримати при створенні робочих місць і прийомі співробітників.

На що можна використовувати надані кошти у рамках гранту

 • Плата за оренду обладнання може становити не більше ніж 10% від загальної суми наданого гранту.
 • Купівля меблів та обладнання (за винятком транспортних засобів), необхідних для провадження господарської діяльності одержувачем гранту. У цьому таке майно може бути продано до виконання умов, встановлених у договорі про надання гранту до створення чи розвитку власного бізнесу. Виняток становить випадок вимушеного продажу у зв’язку із зверненням стягнення з боку уповноваженого банку відповідно до умов договору застави.
 • Придбання ліцензійного програмного забезпечення, домашніх тварин та птиці, багаторічних насаджень, саджанців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних із виконанням бізнес-плану. При цьому загальна сума цих витрат не повинна перевищувати 50% загальної суми наданого гранту.
 • Отримання послуг у галузі маркетингу та реклами, при цьому витрати на ці послуги не повинні перевищувати 10% загальної суми наданого гранту.
 • Оплата оренди нежитлового приміщення, частка витрат на оренду не повинна перевищувати 25% від загальної суми наданого гранту.
 • Лізинг обладнання, крім автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів особистого користування, з обмеженням витрат на лізинг не більше 50% від загальної суми наданого гранту.

Принцип та умови використання коштів

Грант може бути використаний виключно у безготівковій формі через переказ коштів на рахунок продавця чи постачальника послуг.

Термін освоєння коштів гранту становить 6 місяців із моменту його отримання.

До уповноваженого банку подаються документи, які є підставою для оплати (договір, рахунок, квитанція, накладна тощо), відповідаючи цілям проекту.

грант ощадбанк

– Які обов’язкові документи необхідно мати?

– Бізнес-план, розроблений відповідно до запропонованої форми.

Обов’язкові умови в отриманні гранту

Створення робочих місць протягом 6 місяців із моменту зарахування коштів у рахунок одержувача в уповноваженому банку, пропорційно розміру гранту, з наступним працевлаштуванням цих робочих місцях осіб терміном щонайменше 24 місяців.

У разі невиконання цієї умови, повернення різниці між фактично використаними коштами гранту та сплаченими податками та зборами в результаті реалізації проекту до державного бюджету відповідно до положень, встановлених у Програмі.

Кроки в отриманні гранту від Ощадбанк

 • Заповнити заявку до «Дія»
 • Дочекатися отримання рішення
 • Відкриття банківського рахунку не пізніше ніж через п’ятнадцять робочих днів після отримання рішення
 • Отримання коштів
 • Дотримання наданих умов гранту

Грант від Ощадбанку.pdf

 

Щоб отримати консультацію від менеджера, зв’яжіться з нами за телефонами 067 10 396 10, 093 10 396 10. Ми готові відповісти на всі ваші запитання.

BAS малий бізнес

НАШІ ПРОДУКТИ eCommerceUp

Наша сторінка на  Facebook