0

Укрпошта. Модуль Відстеження

Укрпошта. Модуль Відстеження. Харизма – у сміливості. Автоматизація свого бізнесу — це сміливо, бо спочатку трохи накладно. Але саме так компанії пробивають собі шлях вгору.

Бути компанією “однією з” — досить прикро. Займіться своїм бізнесом. Зробіть те, що вам хочеться, не відкладаючи на роки, потім. А компанія SoftUp Вам допоможе та підтримає.

Ми почали свій бізнес 4 роки тому, після того, як подумали, що було б круто самим автоматизувати бізнес процеси. І з того часу ми не думаємо зупинятися на досягнутому. Наша нова послуга – встановлення в 1С Модуля Укрпошти «Укрпошта прискорена». Однією з його функцій є відстеження Укрпошти в Україні.

У кожного клієнта є свій бізнес, але є щось, що об’єднує багатьох – що потрібно працювати з поштовими службами. Одним з таких поштових сервісів є Укрпошта.

Модуль Укрпошти

Навіщо потрібне відстеження в 1С Укрпошта ?

  • Ви самостійно формуватимете накладні;
  • Ви зможете надсилати своїм клієнтам SMS із номерами накладних;
  • Можна відстежувати, на якому етапі доставки в Укрпошті ваші посилки.
  • Замовлення доступні для завершення як вручну, так і масово автоматично.
  • Робити відправки післяплатами теж можна через даний модуль.

Модуль Укрпошти прискорена працює з усіма способами відправок: двері-двері, склад-двері і т.д. У ньому зберігаються всі проведені операції.

Вартість Модуля  – 2 000 грн.*

*Ця вартість не враховує консультацій та самого впровадження у Вашу програму. Вартість інтеграції залежить від складності підключення модуля.

Наші контакти!