...
0

Модуль 1С ROZETKA для Star Company

 Дедалі більше власників інтернет-магазинів автоматизують свою торгівлю за допомогою сучасних технологій. А компанія SoftUp Одеса допомагає у цьому.

Ефективність модуля 1С ROZETKA

У випадку з інтернет-магазином Star Company, ми встановили в 1С спеціальний модуль, який автоматично вивантажує товари з 1С на їхній торговий майданчик на сайті Розетка.юа. Причому переноситься ВСЯ інформація щодо кожного товару – і фото, і опис, і ціни. Загалом все те, що внесено в базу даних 1С.

Модуль для автоматичного вивантаження з 1С на торгові майданчики – це сучасний засіб допомоги інтернет магазинам. Він значно заощаджує час у додаванні товарів. І саме економія часу стала пріоритетом для Star Company. Компанія шукала способи покращити обслуговування клієнтів – як у магазині, так і в Інтернеті.

І факт розміщення на додатковому торговому майданчику підвищив приплив клієнтів та збільшив кількість замовлень.

Чим ми допомогли магазину Star Company?

  • Встановили модуль для вивантаження на сайт Rozetka.ua в 1С.
  • Встановлений модуль синхронізує всі дані 1С і автоматично переносить їх у магазин на Розетці. Таким чином, співробітникам магазину достатньо вносити всю інформацію по товарах лише один раз – до бази даних 1С. І не потрібно дублювати її на сайт магазину, а потім ще й до Розетки.
  • У результаті наявність модуля стала для Star Company успішним придбанням – левова частина роботи виконується автоматично, кількість переглядів товару збільшилася, як і кількість покупців, порівняно з тим, коли Модуль не було встановлено.
  • Перш ніж «здати роботу» замовнику, фахівці SoftUp Одеса протестували її та переконалися, що все налагоджено.

Ви не встигнете оком змигнути, як ми встановимо вам Модуль Розетки. И всего за 5800 грн. Компанія SoftUp Одеса готова виконати будь-які ваші потреби, пов’язані з автоматизацією бізнесу. Телефонуйте нам за тел. +38(093) 10-396-10 або напишіть: info@softup.com.ua

Інструкція по роботі з обробкою Обмін особистого кабінету Розетка + BAS УТ

Завантаження замовлень з ROZETKA в 1С КУП на YouTube