...
0

Продажі через мобільні додатки (на Базі 1С)

Продаж через Мобільні додатки на базі 1С. Як це та кому потрібно? Давайте розумітися.

Останнім часом збільшується кількість людей, які користуються Інтернетом. А в самому інтернеті все більший сегмент користувачів йде в мобільні програми. Воно і зрозуміло – смартфон завжди під рукою, а його можливості збільшуються чи не за експонентом. До того ж, мобільний телефон зараз доступний усім і кожному.

Завдяки мобільному додатку ви завжди зможете надати актуальну інформацію про свої товари або послуги, зв’язуватися з клієнтами та поєднувати продаж та маркетинг. Програма виконує роль вітрини або каталогу лише у телефоні. Через нього можна продавати квитки, банківські послуги, відстежувати доставку та ін.

Компанія SoftUp допоможе вам здійснювати продажі через мобільні програми на базі 1С. Вся інформація в телефоні та в 1С синхронізується, і всі процеси автоматизовані.

Розробляємо мобільні програми під потреби замовника. Враховуємо специфіку роботи тих, хто ними користуватиметься – керівники, торгові представники, менеджери тощо. Так само робимо мобільні програми максимально зручними і для користувачів.

 

Продажі через мобільні додатки – чим вигідно?

Мобільний додаток як довгострокова інвестиція. Ви вкладаєте гроші 1 раз, а вони приносять прибути весь час, що залишився.

Типи додатків.

Мобільні додатки презентації товарів.

Такі програми максимально вигідно показують потенційним клієнтам весь асортимент, який пропонує компанія. У вигляді портфоліо чи каталогів, наприклад.

Найбільш підходять такі мобільні програми для дорогих або брендових товарів – автосалонів, дорогих. Тоді, коли клієнту потрібен час на обмірковування покупки, порівняння кількох товарів чи підбір товару під його індивідуальні характеристики.

На будь-якій зустрічі, навіть не запланованій, ви завжди зможете показати на своєму мобільному телефоні всю лінійку товару, зорієнтувати клієнта за ціною і відправити поштою фото, описи та вартість, що сподобалися йому.

Мобільні POS-додатки.

POS-додатки хороші тим, що з їх допомогою ви зможете відразу і здійснити продаж через оплату кредитною карткою або скануванням штрих-коду. Підходять для сфери громадського харчування, компаніям, які займаються страхуванням чи нерухомістю. У будь-якій торгівельній діяльності, де товар чи послуга надаються моментально, без «подумати» чи є необхідність одразу підписати контракт.

Мобільні додатки-планувальники.

Відмінні додатки в тих випадках, коли, перш ніж зробити угоду, представники компанії повинні провести кілька зустрічей з потенційними замовниками. Допомагають максимально зручно організувати свій час, не заплутатися у клієнтах, не пропустити важливі дати та зустрічі.

Мобільні додатки управління продажами.

Такі програми показують повну картину діяльності всієї компанії, аналізують продажу, надають звіти. Зручно, що користувачам програми навіть не потрібно приїжджати в офіс, щоб дізнатися, як справи. Будь-яка інформація може бути отримана у конкретний момент часу.

Ви завжди побачите, які товари актуальні для продажу, які продані, заброньовані, які часи замовляти у постачальника. Ціни, фото, характеристики та будь-яка інша інформація підтягується в ці додатки теж.

Ось конкретні приклади використання мобільних додатків.

Служба доставки їжі.

Чим вигідно клієнтам? Один раз внісши адресу, програма зберігає її в налаштуваннях і при повторному використанні клієнт лише вибирає страви. Клієнти можуть вносити доповнення до замовлених страв (соуси, палички, інгредієнти), робити замовлення на конкретний час.

Чим вигідно для вас? Відстеження кількості клієнтів та величини середнього чека. Розсилка спеціальних пропозицій та знижок.

Магазини.

Клієнти можуть швидко замовити товар, отримують повідомлення про знижки та новинки. Магазини збільшують відсоток спонтанних покупок, залучають нових клієнтів.

Туристичні компанії.

Через мобільний додаток можна зробити бронювання, знайти найбільш вигідний варіант поїздки чи житла, підписатися на гарячі тури та розпродажі авіаквитків, отримати бонуси за витрачені на поїздку гроші.

Таксі.

На прикладі відомого UBERа ми знаємо, що клієнти оформлюють замовлення, вносять зміни та оплачують поїздки, маючи в руках тільки мобільний телефон. Додаток також відстежує де знаходиться машина і через скільки приїде на місце призначення.

Фітнес-клуби.

Через додаток клієнти бачитимуть розклади, записуватимуться на індивідуальні тренування, купуватимуть абонементи, отримуватимуть нагадування про тренування тощо.

Продаж через мобільні додатки. Переваги:

 • Збільшення продажів.
  Власне, це найголовніше, заради чого і розробляється мобільний додаток. Сприяють цьому повідомлення про знижки, бонуси, акції. Клієнту хочеться купити зі знижкою. Клієнту хочеться використати у вас накопичені бонуси, а отже, повертатися до вас у магазин неодноразово.
 • Інформація про клієнтів.
  Ви отримаєте звіти про те, що має попит, скільки витрачається в середньому грошей, як часто у вас роблять покупки.
 • Маркетинг.
  Розсилаючи повідомлення про новинки, знижки та акції, ви спонукаєте клієнтів до нових продажів. Аналізуючи покупки, здійснені клієнтам та його історію переглядів, можна розсилати найбільш підходящі йому пропозиції. Додавши до програми функцію «Поділитися», ви збільшите кількість клієнтів за рахунок оцінок та відгуків.
 • Реклама.
  Зручний та класний додаток буде рекомендований друзям та знайомим. Таким чином, за рахунок «сарафанного радіо» і не витративши жодної копійки на додаткову рекламу, ви придбаєте більше клієнтів.

Підведемо підсумки.

Мобільний додаток допоможе вам вирішити багато завдань, маючи в руках тільки смартфон. Ви продемонструєте свої товари, здійсните угоди в режимі «тут і зараз», не забудете про зустрічі з постачальниками та складете звіти про продаж. Загалом це підвищує продаж та збільшує кількість проведених угод.

Звертайтеся до SoftUp та на базі 1С ми розробимо для вас найбільш зручний та функціональний мобільний додаток для збільшення продажів.

Активациія та налаштування облікових записів користувачів мобильного додатку на YouTube

Відеоінструкція по роботі с додатком Danke Calculation

Для компанії Danke calculation нами були розроблені додатки для мобільних телефонів і додаток для ПК.