...
0

Мобільне Робоче Місце Комірника 1С (компанія “Трансмет”)

Компанія SoftUp розробила та впровадила в компанії «Трансмет» мобільний додаток Робоче Місце Комірника 1С.

Ця програма призначена для автоматизації роботи комірника за допомогою мобільного телефону. Підходить і для звичайного складу, і складів з адресним зберіганням.

За допомогою мобільного додатка комірник може провести інвентаризацію, прийняти товари, відібрати та розмістити їх, а також виконати будь-які інші свої обов’язки.

У результаті оператору компанії не потрібно самостійно приймати товар та заносити дані щодо інвентаризації. Інвентаризацію може зробити і один комірник.

Час, витрачений комірником на відбір, переміщення та розміщення товару, значно скоротився. Також наша розробка скоротила витрати компанії «Трансмет» на папір та роздрук накладних.

Додаток Мобільне Робоче Місце Комірника інтегрується з 1С Підприємство та сумісне з усіма версіями ОС Android. Всі операції вивантажуються з мобільного додатка до 1С і навпаки.

Компанія SoftUp пропонує і вам свої послуги з впровадження мобільних додатків до 1С. Розробляємо найбільш підходящий варіант як невеликому магазину, так і оптовому складу. Саме під вашу компанію буде розроблено функціонал мобільного додатка.

Мобільне робоче місце зберігача

ЗАМОВИТИ додаток Робоче місце комірника 1С.