Мобільна торгівля в 1С

Опубліковано

Ви часто виходите на зв’язок із постачальниками чи клієнтами і вам завжди потрібний телефон під рукою? Пропонуємо рішення, яке розробила компанія Mobi-C – програма Мобільна торгівля в 1С.

Які можливості програми для співробітників?

 • Співробітники в офісі можуть переглядати фотозвіти від співробітників у полях.
 • Усі відображають координати розташування торгових точок. Заздалегідь можна сформувати послідовність завдань на день та побудувати маршрут.
 • Також маршрут роботи агента можна оптимізувати за необхідності, а виконання завдань можна проконтролювати.
 • Співробітники можуть обмінюватись смс.
 • За кожного “польового” агента можна закріпити “його” територію. І контролювати переміщення агента GPS. Також можна побачити, де знаходиться польовий співробітник у конкретний час.
 • Польові агенти мають можливість одразу формувати звіти про свою роботу.

Компанія SoftUp пропонує Вам скористатися пробною версією Мобільної торгівлі у 1С.

Ми безкоштовно встановимо та налаштуємо програму на тестовий період. При цьому всі функції програми працюватимуть коректно. Тестовий період безстроковий. Тестовий період вимикається після придбання першої ліцензії. Якщо робота з програмою вас влаштує, ми доналаштуємо її повну версію.

.

– Хто зі співробітників зможе працювати, використовуючи лише мобільний телефон?

– Будь-який агент “в полях”: супервайзер, водій-експедитор, мерчендайзер, торговий представник і т.д.

Можливості програми Мобільна торгівля в 1С.

 • Прямо у телефоні можна створити документи – Купівля, Повернення, Замовлення, Інвентаризація, Продаж і т.д.
 • У мобільному міститься вся інформація по кожному товару та агенту не потрібно дзвонити в офіс, щоб розповісти клієнту про ціни, знижки та акції. Так само співробітник може відразу ж показати фото пропонованих товарів та володіє інформацією щодо залишків. Також по товару зберігається історія продажів і програма може розрахувати рекомендовану кількість для майбутнього замовлення.
 • Автоматизація мерчендайзингу та відображення залишку при оформленні замовлення.
 • Мерчендайзер може відправити менеджеру до офісу фото викладених товарів. Якщо робота співробітників пов’язана з документацією від клієнтів, їх можна сфотографувати і вислати менеджеру. Підробка фотозвітності виключена, тому що на фотографії ставиться електронний підпис і надаються GPS координати.
 • Менеджер може контролювати кожного польового агента – його місцезнаходження та оформлення у клієнта необхідних документів.
 • Прямо з 1С доступна більшість звітів. Також можна додавати нові звіти.
 • З телефону можна сканувати штрих-коди, підключати телефон до мобільного принтера, фіскального реєстратора, редагувати друковані форми.
 • Вся інформація про минулі та нинішні заборгованості відображається в мобільній програмі. Торговий агент зможе одразу на місці оформити клієнту прибутково-касовий ордер.

Ми описали взаємовідносини роботи з програмою між менеджерами в офісі та польовими співробітниками. Тепер підіб’ємо підсумки:

Чим програма Мобільна торгівля у 1С вигідна ВАМ, як власнику бізнесу?

 • КОНТРОЛЬ. Ви особисто можете проконтролювати будь-якого польового співробітника з GPS (або ГЛОНАСС) – причому не тільки, як глядач подивитися, де він знаходиться і куди піде далі, а проаналізувати ефективність логістики та скоригувати дії. Полегшує контроль та фотозвітність. Загалом все це контролювання підвищує дисципліну торгових агентів та мотивацію для кращої роботи.
 • ПРОСТОТА програми. Час від початку установки до можливості користування програмою займає близько години. Є проста інструкція, яка буде зрозуміла будь-якому користувачеві.
 • ВИГОДА. Оплата лише за ліцензію на смартфон. Саме впровадження та подальше користування (на будь-який термін часу), а також оновлення програми та техпідтримка – безкоштовно.
 • ФУНКЦІОНАЛ. Всі процеси для торгівлі лише за допомогою мобільного телефону автоматизовані на 100%. Деякий функціонал, присутній у програмі від Мобі-С ви не знайдете в інших програмах такого плану. Наприклад, автоматичне планування маршруту та візит до торгових точок; електронний підпис у фото.
 • СУМІСНІСТЬ З 1С
 • ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ роботи співробітників. Завдяки програмі Мобільна торгівля в 1С відправлення замовлення до офісу відбувається всього за кілька секунд.
 • ЕКОНОМІЯ. Не треба витрачати час на нескінченні дзвони з менеджером або мотатися в офіс-з офісу, тим самим заощаджуючи час менеджера, і польового співробітника і витрат компанії на бензин і мобільний зв’язок. Вам не потрібно тримати багато операторів, щоб вони встигали опрацьовувати заявки. Не потрібно мати багато оргтехніки та постійно поповнювати витратні матеріали, адже всі прайс-листи та всі заборгованості – у мобільному пристрої. Навіть новий співробітник швидко розбереться із функціоналом.
 • СКОРОЧЕННЯ ПОМИЛОК внаслідок зменшення впливу людського фактора (не почув, недодивився, забув) та повної автоматизації процесів.

Вартість програми Мобільна торгівля в 1С.

Ми пропонуємо три пакети, один із яких БЕЗКОШТОВНИЙ.

Безкоштовно – Демоверсія – Призначається лише для одного мобільного пристрою. Функціонал відповідає функціоналу професійного пакету.

1600 грн.* – Стандартний пакет – Включає збір заявок і мерчендайзинг.

2400 грн.* – Професійний пакет – Функції стандартного пакета + контроль польових співробітників з GPS та торгівля з коліс.

800 грн.* – Перехід із стандартного пакета на професійний.

Спробуйте демоверсію та виберіть собі найбільш підходящий пакет послуг. Звертайтесь за консультацією!

*ціни вказані для ліцензії на 1 мобільний пристрій.