...
0

Мобільна торгівля з Мобі-С

ПРОДУКТ МОБІ-С Є РОСІЙСЬКИМ ПРОДУКТОМ

КОМПАНІЯ SOFTUP З ПРОДУКТОМ МОБІ-С БІЛЬШЕ НЕ ПРАЦЮЄ

 

В нас з’явився ще один новий партнер – компанія Мобі-С. Вони вже 13 років працюють із програмним забезпеченням автоматизації мобільної торгівлі і за цей час напрацювали не лише понад 3 тисячі клієнтів, а й величезний досвід.

Це ж треба було придумати використовувати мобільні рішення для підвищення продуктивності та оперативності роботи. Та ще й врахувати специфіку роботи співробітників на виїзді та полегшити роботу їм за допомогою тих самих мобільних.

Як пов’язана діяльність компанії SoftUp та Мобі-С?

Дуже просто. Рішення, що їх пропонує компанія Мобі-С, автоматизовані з роботою 1С. Таким чином, менеджер в офісі, працюючи в 1С, отримує від співробітника на виїзді всю необхідну інформацію через мобільний телефон. Інформація про зібрані замовлення, торгівля, планування та навіть контроль здійснюються в режимі реального часу.

Жодної паперової тяганини, недосипів, роботи у вихідні та просиджування на роботі понаднормово! Дозвольте своїм співробітникам працювати спокійно та спокійно, встановивши мобільний додаток від Мобі-С. Ми зможемо порадити рішення конкретно для вашої компанії та ситуації, заощадивши ваш час.

Зрозуміло, що якщо власник компанії любить свою справу, то для нього не проблема вкладати в нього багато часу. Але й вечори чи вихідні так само потрібні для сім’ї чи відпочинку. SoftUp та Мобі-С знайдуть рішення, при якому ви встигнете і те, й інше!

Докладніше про мобільну торгівлю в 1С за допомогою Мобі-С можна переглянути тут.