Встановлення 1С УТ 11 в МangoТango

Опубліковано

Фахівці SOFTUP провели установку 1С УТ 11 у компанії з продажу тайської косметики МangoТango. Ми оцінили ситуацію та вирішили впроваджувати систему «1С Управління торгівлею». Ми провели навчання персоналу компанією для роботи з програмою. У результаті компанія МangoТango тепер має єдиний інформаційний простір для ведення оперативного обліку, управління продажами та збереження історії взаємин із клієнтами. Це позначилося як планування поточної діяльності.

Раніше під час обліку інтернет-магазин МangoТango використовував електронні таблиці та самописні програми, співробітники виконували вручну багато операцій, що вимагають великої уваги. Давався взнаки людський фактор, виникали труднощі при підготовці звітностей і помилки в розрахунках. Також не існувала єдина база клієнтів, а інформація про взаємодію з контрагентами була розрізненою.

В результаті встановлення 1С співробітниками SOFT UP МangoТango має зручну систему для планування продажів та закупівель, зберігається історія взаємовідносин із клієнтами. Співробітникам інтернет-магазину стало простіше відстежувати взаєморозрахунки. Керуючий компанії може в онлайн-режимі контролювати роботу менеджерів із продажу. Уся інформація про діяльність компанії консолідована у єдиній базі. Співробітники позбулися великої кількості ручної праці, знизилася кількість помилок в обліку, підвищилася достовірність даних. Керівництво оперативно одержує звіти про результати поточної діяльності.

Сподіваємося, що встановлення 1С УТ 11 допоможе компанії далі розвиватись!

 

ІНШІ НАШІ КЛІЄНТИ