PawnShop для ТОВ Ломбард «€lit» (Евролит)

Опубліковано

Компанія SOFTUP набуває популярності у питанні встановлення програмного забезпечення PawnShop, як надійний і відповідальний виконавець. Ось і казахська компанія ТОВ Ломбард «€lit» (Євроліт) скористалася нашими послугами. Для ведення бухгалтерського обліку ми вибрали для компанії конфігурацію «Бухгалтерія для Казахстану, редакція 3.0»

Фахівці SOFT UP провели наступну роботу:

  • Запропонували програму PawnShop, використовуючи типовий функціонал;
  • Навчили співробітників компанії працювати з програмою з огляду на необхідні схеми відображення;
  • Проконсультували з питань перенесення даних у програму «Бухгалтерія для Казахстану» та налаштування початкового етапу.

Зараз у компанії Ломбард «€lit» налагоджено бухгалтерський та податковий облік, включаючи формування регламентованих звітностей.

Сучасні компанії та підприємства живуть у страху, що не зможуть досить успішно функціонувати. Нам би хотілося нагадати, що сила компанії в гнучкості та дотримання передових технологій. Успішні компанії долають перешкоди, йдуть напролом і забезпечують своєї діяльності максимум автоматизації.

Наша компанія не боїться йти на поступки клієнтам, проявляти терпимість та делікатність. Ми вміємо знайти компроміс і запевняємо – звернувшись до нас щодо програмного забезпечення, Ви залишитеся задоволені.

А Вашому ломбарду потрібне встановлення програми PawnShop? Звертайтесь!