0

Торгівля Склад 1С 8 Курси

Компанія SoftUp пропонує навчання та курси по роботі з програмою Торгівля та склад 1С 8. Ви знаєте, що ця програма набирає обертів популярності останнім часом? Склався стереотип, що навчання цій програмі потрібне лише вузькому колу фахівців. Але освоєння її допоможе у роботі бухгалтерам, операторам, програмістам 1С і навіть безпосередньо керівникам.

Бажаєте вміти конфігурувати в роботі з 1С Торгівля та склад? Бажаєте налаштовувати роботу цієї програми під специфіку вашої компанії? У вас вийде навчитися цього з SoftUp. Курси 1С Торгівля і складПісля навчання ви не боятиметеся вести бухоблік самостійно, і навіть знатимете, як доповнити програму 1С Торгівля та склад чи щось у ній змінити.

Після проходження курсів 1С 8 Торгівля і склад, Ви:

  • Будете нормально розбиратися в тому, як влаштована програма 1С Торгівля та склад;
  • Будете розуміти, як налаштувати програму саме на тому підприємстві, на якому ви працюєте або керуєте, навчитеся заповнювати константи.
  • Ми навчимо вас працювати з довідниками 1С склад та заповнювати та коригувати різні документи програми.
  • Ручаємося, що ви розбиратиметеся у видаткових накладних, касових та банківських документах.
  • Ви легко зможете працювати з журналами документів у програмі 1С 8 склад, налаштовувати їх і редагувати.
  • Ви дуже добре розбиратиметеся з тим, як формувати звітність і відомості, і яких форм вони бувають.

Компанія SoftUp вважає, що успішне навчання – навчання, у якому є індивідуальний підхід. По-перше, Ви зможете скоригувати програму курсу спеціально під Ваші завдання до програми 1С Торгівля та склад. По-друге, навчання відбувається індивідуально або набирається група колег однієї компанії. По-третє, Ви можете самостійно вибрати для себе графік навчання.

Вирішіть для себе, що бажаєте пройти курс навчання за програмою 1С 8 Торгівля і склад і зателефонуйте в компанію SoftUp. Ми постійно відстежуємо зміни, що відбуваються в програмах 1С, та адаптуємо навчання відповідно до них.