Кейс 1С + Prom.ua + Rozetka (VerMeer)

Опубліковано

ПРО КЛІЄНТА

VerMeer займається імпортом товарів для інтер’єру вже понад 20 років. Пропонуються товари як для будинків, так і для офісів. Компанія працює з постачанням з більш ніж 15 країн.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

  • Товари стали представлені не на одному сайті, а одразу на трьох – на самому сайті інтер’єр магазину та на 2 майданчиках маркетплейсів.
  • Замовлення з усіх майданчиків оперативно надходять до 1С.
  • Зросла швидкість обробки замовлень.
  • Вся інформація щодо товару синхронізується.
  • Модуль обміну дозволяє бізнесу додатково зростати.

ЗАВДАННЯ

Магазин продає дорогі ексклюзивні інтер’єрні товари для преміум-сегменту. Тому одне з наших основних завдань – автоматизація процесів таким чином, щоб мінімізувати час обробки замовлень і вихід на зв’язок з клієнтами.

Також вирішили охопити більше аудиторії потенційних клієнтів, а для цього вирішили вивантажувати товари на майданчики Rozetka та Prom. При цьому було важливо показати «портфоліо» магазину на них так, щоб воно викликало позитивні емоції та спонукало зробити замовлення. Для цього потрібно було не лише синхронізувати всю інформацію з 1С, а й вивантажувати якісні фото та правильно відображати ціни.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Компанія SoftUp налаштувала вивантаження всього асортименту товарів на Пром та Розетку. Після цього була зроблена перевірка наскільки все швидко і чітко працює, як відображається інформація і чи не злітають замовлення. Перевірили і синхронізацію між 1С, сайтом та маркетплейсами.

Якщо ви зв’яжете 1С з Prom і Rozetka, то швидше досягнете успіху у бізнесі.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

Интеграция 1С и Розетка. Выгрузка прайса XML из 1C, обмен заказами. Акция: бесплатная установка в вашу базу., цена 4500 грн - Prom.ua (ID#1479290856)