Інтеграція AmoCRM і 1C. Модуль

Опубліковано

ПРОДУКТ amoCRM  Є РОСІЙСЬКИМ ПРОДУКТОМ

КОМПАНІЯ SOFTUP З ПРОДУКТОМ amoCRM БІЛЬШЕ НЕ ПРАЦЮЄ

 

Інтеграція amoCRM з 1С полегшує роботу продавцям та «продажникам», які багато працюють із рахунками клієнтів. Тепер вивантажити рахунок можна прямо з amoCRM в 1С, в 1С швидко знайти існуючого контрагента або додати нового відразу картку угоди. Не потрібно «запаром» переносити дані з однієї бази в іншу. Інтеграція 1С з amoCRM синхронізує дані щодо покупців, рахунків, товарів та послуг. Вони синхронізуються між бухгалтерами, продавцями та менеджерами.

Однією з проблем при роботі з безліччю клієнтів є дублювання тих самих операцій у різних базах. А це марнування часу, нервів та виникнення помилок.

Компанія SoftUp Одеса встановлює МОДУЛЬ інтеграції, який дублюватиме все автоматично та швидко.

Інтеграція 1С з amoCRM. Що ви отримаєте?

  • Формувати рахунки та надсилати їх клієнтам можна прямо з amoCRM.
  • Знайти контрагента, що існує в 1С базі.
  • Додати нового контрагента до бази 1С із угоди amoCRM.
  • При створенні рахунку в amoCRM, 1С створюється список номенклатури.
  • Змінюючи рахунки 1С, вони автоматично оновлюються в amoCRM.

Найважливіше – ЕКОНОМІЯ ЧАСУ! Контрагента можна знайти, вбивши у пошук навіть перші літери. І, клацнувши на контрагента, ви відкриєте всі його реквізити.

Клієнти, які встановили собі модуль, кажуть, що економлять час, не займаючись додаванням тих самих даних в обидві системи.

Компанія SoftUp враховує побажання клієнта при впровадженні модуля інтеграції та технічні характеристики вашого продажу: створення замовлень, параметри систем, конфігурації 1С.

АмоСРМ підтримує синхронізацію з такими конфігураціями 1С, як Бухгалтерія 8, Підприємство, УНФ, УТ, БО, УТП, УПП, ERP тощо.

Крім 1С АмоСРМ підключається до сервісів розсилок email-ів та IP телефонії.

Наші послуги можна сплатити як готівковим, так і безготівковим способом. Звертайтесь!