0

Посібник користувача програми «Danke calculation» (для ПК)

WEB-версія програми Danke calculation доступна за адресою: https://danketm.spdns.eu:59080/Danke1CServer/ru/

Danke calculation. Робота з користувачами

Доступ з адміністративними правами буде надано на вимогу. Решту користувачів (менеджерів, дилерів, користувачів мобільного додатка (клієнтів)) уповноважені користувачі зможуть додавати в режимі підприємства. Користувачі мобільного додатка можуть використовувати ті самі облікові дані, що використовуються в мобільному додатку.

Перш ніж додавати користувачів для певного підрозділу, спочатку необхідно створити групу користувачів і прописати в ній необхідний підрозділ:

Для користувачів мобільного додатка вказується роль “Клієнт”; для територіальних менеджерів – “Менеджер”. Для користувачів “Клієнт” та “Ділер” обов’язково до заповнення поле “Код в ERP” – це код відповідного користувачеві елемента довідника “Партнери” в обліковій системі ERP.

Danke calculation. Ціни:

Ціни можуть бути вказані як для конкретного користувача, так і для групи.

Існує три типи ціни: Опт (для користувачів), Роздріб та Роздріб ручний. Ціни з типом Опт і Роздріб можуть встановлюватися лише Адміністратором чи Менеджером. Ціни з ціною Роздріб ручний може бути встановлений як менеджером так і самим користувачем мобільного додатка. Рекомендовано залишити можливість вносити ці ціни (ручні) лише користувачам мобільного додатка. Мобільний додаток у Замовленні першочергово підставлятиме ручну роздрібну ціну, а за її відсутності ціну з типом «Роздріб».

Ціни вказуються у валюті регіону користувача або групи користувачів.

Danke calculation. Зворотний зв’язок:

Для доставки запитів зворотного зв’язку користувачам ERP необхідно заповнити дані про відповідальні підрозділи. Доступ до налаштування є у користувачів з повними правами та здійснюється через довідник Організації:

Запити зворотний доставляються не миттєво, а момент синхронізації даних проміжної ІБ з ERP. Відповідно до поточних налаштувань синхронізація виконується кожні 15 хв.

Відеоінстукцію можна подивитися на нашому каналі: Danke calculation для мобільного телефону

Головні труднощі, ми навіть сказали б, проблеми, з якими стикаються замовники додатків — це завантаженість розробників та обман у питаннях оплати з їхнього боку. Компанія SoftUp вже 5,5 років у цій сфері. Ми зробимо якісно та відповідально. Звертайтесь!

Встановлення додатку DANKE на YouTube