0

«Danke calculation». Інструкція з експлуатації користувача (мобільного) додатку.

Опубліковано

Установка додатку

Актуальна версія додатку доступна користувачам мобільних пристроїв під управлінням ОС Android в магазині додатків Google Play.

На сторінку додатку можна потрапити перейшовши за посиланням або за допомогою введення в пошуковому рядку магазину додатків початок найменування додатка «danke calc».

 

Перший запуск

Після першого запуску додадтку користувачу буде запропоновано два варіанти авторизації: Увійти (для раніше зареєстрованих користувачів) чи Зареєструватись (для нових користувачів).

В першому випадку існуючому користувачеві, після успішної авторизації та першої синхронізації даних, буде доступний повний функціонал додатка.

На етапі реєстрації у нового користувача буде одноразово запитаний реєстраційний код, наданий уповноваженим регіональним менеджером. Після успішної перевірки реєстраційного коду необхїдно ввести бажані ім`я користувача і пароль (двічі).

Ім`я користувача має бути унікальним, може містити як кириличні, так і латинські символы. У разі, якщо в системі уже існує користувач з вказаним ім`ям, в реєстрації буде відмовлено.

До паролю ставляться такі вимоги:

 • Довжина паролю має бути не менше 8 і не більше 14 символів.
 • Пароль повинен складатися із літер латинського алфавіту (A-z) і арабських цифр (0-9).
 • Буквена частина паролю повинна містити як строчні, так і прописні (заголовні) літери.

Надалі будуть запитані контактні дані користувача: назва організації, номер телефону та email (опціонально).

На останньому етапі користувачеві буде запропоновано (опціонально) ввести адреси доставки замовлень для подальшого швидкого вибору у формі замовлення. Для користувальницького сортування адрес можливо вказати Порядку адреси в списку вибору. Далі склад адрес буде доступний для редагквання в налаштуваннях додатка.

Після натискання на кнопку «Зареєструватися» генерується і відправляється на обробку заявка на активацію облікового запису. Через певний час користувач отримує PUSH-повідомлення про успішну активацію облікового запису, після чого користувачу буде доступний повний функціонал додатка. У період з моменту реєстрації до моменту активації користувачу будуть доступні обмежені функції додатка: головне меню додатка, меню оформлення замовлення без права збереження, форма списку замовлень і т.п.

Головне меню

Склад елементів головного меню:

 • Кнопка «Синхронізація даних» – кнопка ручної ініціації синхронізації даних з сервером. Крім того синхронізація здійснюється автоматично при кожному запуску додатка, при збереженні і відправці замовлень.
 • Інформаційне поле «Залишок бонусів» – інформація про фактичний залишок бонусів клієнта. Поле відображається тільки для зареєстрованих користувачів, які є учасниками бонусної програми. Слід враховувати, що при зміні балансу бонусів протягом дня інформація в мобильному додатку оновлюється з затримкой.
 • Основні команди:«Оформити замовлення» — відкриває форму підбору нового замовлення.
 • «Замовлення» — відкриває форму списку існуючих замовлень.
 • «Зворотній зв`язок» — надає користувачеві доступ до контактів компанії, а також до списку вхідних повідомлень.
 • «Налаштування» — відкриває форму загальних установок додатка. Надає можливість зміни існуючого пароля  і контактної информації (номер телефону та email) користувача. Внизу форми відображается інформація про унікальний ідентификатор додатка (користувача) і номер версії додатка.
 • «Ціни» — містить інформацію про актуальні оптові та рекомендовано-роздрібні ціни на продукцію і комплектуючі. Перехід на сторінку списку цін здійснюється після вибору цільової лінійки.
 • «Шкала бонусів» — шкала процентних ставок бонусів. Команда відображається тільки для зареєстрованих користувачів, які є учасниками бонусної програми.

Оформлення замовлення

Стандартна процедура підбору підвіконь передбачає послідовне виконання таких кроків:
Вибір лінійки => Вибір декору => Вибір розмірів і комплектуючих.

Після завершення вибору розмірів можливі наступні дії:

«Додати розмір» — обраний декор і комплектуючі переносяться в табличну частину замовлення, але форма выбора розмірів залишається відкритою для вибору наступного розміру або для переходу на сторінку выбору лінійки або декору.

«Готово» — дані переносяться до табличної частини замовлення, сторінка підбору закрывається.

            Окрім выбору загальної продукції, можливий вибір іншої номенклатури, якщо вона доступна у відповідному користувачеві регіоні. Перехід до вибору іншої продукції здійснюється зі сторінки вибору лінійки кліком по полю «Інше…». Для такої групи товарів використоввується спрощений алгоритм вибору з введенням кількості або розмірів (для москітних сіток) з подальшим закриттям сторінки підбору.

            Після наповнення табличної частини замовлення товарами при натисканні на кнопку «Далі>» користувачу треба буде сперше вибрати бажану дату відвантаження, а потім форму оплати, умови доставки (с можливістю вибору адреси доставки зі списку або з ручним введенням) і коментаря до замовлення:

Після введення необхідних даних після натискання кнопки «Готово» здійснюється перехід на форму попереднього перегляду даних замовлення.

Наступні дії можут бути такі:

«Змінити» — повернення до редагування документу;

«Зберегти» — замовлення зберігається, синхронизується з WEB-версією додатка без відправки на обробку. Після збереження документ доступний для редагування;

«Відправити» — замовлення зберігається і відправляється на обробку. Подальші зміни документа заборонені.

На будь-якому етапі оформлення замовлення, на сторінці зі змістом товару замовлення користувачу доступний перемикач «Опт|Роздріб», який перемикає режим відображення цін и сум. Переключення режима перегляду не впливає на дані замовлення, а лише має інформаційний характер.

Статуси замовлень

Статуси замовлень відображаються у формі списку замовлень. Можливі наступні варіанти:

Завмлення зберигается як чернецька (команда «Зберегти»)
Завмлення відправленн в оббробоку (команда “Відправити”)
Завлення розвантажена
Завлення прийма до роботів
Завлення познанна на відлення
Завлення об’єднана — бути самостійно постраждалою від статусу
Дата завантаження менеджером (перегляд дати оранжево-оранжевого кольору)

Відеоінструкція для менеджерів та адміністраторів по активації та налаштуванню облікових записів користувачів мобільного додатка можна побачити на нашому youtube-каналі за посиланням: https://youtu.be/ap1Wa6WC684

Відеоінструкція для клиєнтів по работі з додатком: https://youtu.be/urGSMZt9IAI

Інструктія російской мовой тут