Кейс 1С Мобільне Робоче Місце Комірника («Трансмет»)

Опубліковано

ЩО БУЛО

У квітні 2020 року компанія SoftUp розробила та впровадила мобільний додаток Робоче Місце Комірника в 1С для клієнта «Трансмет».  

ru En Ua Актуальное О нас наши услуги Google Ads SEO SMM Кейсы Клиенты  Контакты Записаться на консультацию Оставьте заявку меню О нас наши услуги  Google Ads SEO SMM Кейсы Клиенты Контакты (093) 503-49-29 (093) 503-49-29  ru ...

Клієнт відразу попередив, що товар має велику номенклатуру і всі процеси — замовлення, оплати, комплектація, документи, повернення проводяться через 1С, але стаціонарно. Раніше у компанії з мобільним додатком не працювали, тому розробляли все з нуля. Але потрібно було ще й синхронізувати роботу програми з програмою 1C, що є в компанії.

Раніше комірник міг забути покласти якісь документи на замовлення чи поставити маркування. Ми зважили і на цей людський чинник під час розробки. У наше завдання входило зробити в додатку все так, щоб комірник нічого не забував.ровать работу приложения с имеющейся в компании программой 1C.

ЩО МИ ЗРОБИЛИ

Автоматизували роботу комірника за допомогою мобільного додатка. Воно підходить і для звичайного складу, і складів з адресним зберіганням.

За допомогою мобільного додатка комірник може провести інвентаризацію, прийняти товари, відібрати та розмістити їх, а також виконати будь-які інші свої обов’язки.

У результаті оператору компанії не потрібно самостійно приймати товар та заносити дані щодо інвентаризації. Всі дані відразу надходять до 1С. Інвентаризацію може зробити і сам комірник. Для спрощення звітності інвентаризація також відображається в 1C.

Час, витрачений комірником на відбір, переміщення та розміщення товару, значно скоротився. Також наша розробка скоротила витрати компанії «Трансмет» на папір та роздрук накладних.

Всі операції вивантажуються з мобільного додатка до 1С і навпаки.

За бажанням комірник може роздрукувати спеціальний документ “складальний лист”, який допомагає зібрати замовлення та відображає деякі “нагадувачки” на замовлення.

Також у замовленнях тепер є чек бокси, а валідація забороняє змінювати статус замовлення, поки комірник не відзначить всі пункти.

У разі повернення інформація про його необхідність передається до 1C.

Усі оплати та платежі створюються в 1C. Всі обміни між мобільним пристроєм та 1С відбуваються дуже швидко, менш ніж за хвилину.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ! ГАРАНТУЄМО, залишитеся задоволені!