0

Установка 1С Підприємство 8 для «BUTTERFLY»

Фахівці SOFTUP впровадили програму «1С Підприємство 8» в інтернет-магазині BUTTERFLY. Нами було надано вичерпні консультації щодо роботи з програмою. Це дозволило навчитися працювати в 1С Підприємство всім співробітникам компанії. Саме собою навчання 1С завжди відкриває хороші перспективи для компаній. І підвищує їхній престиж у діловому середовищі.

Під час укладання ділового співробітництва фахівці SOFTUP Одеса обговорили з керівництвом магазину BUTTERFLY їхні побажання. Ми надали комплексні послуги – одночасне впровадження програми 1С Підприємство та навчання співробітників роботі з нею на практиці. Таким чином, ми ще й заощадили час співробітникам компанії – встановлювали та налаштовували програму, пояснюючи принцип її роботи.

У результаті співробітники інтернет-магазину BUTTERFLY покращили свої професійні навички, а компанія отримала вагомі переваги на ринку праці.

Дайте відповідь прямо, чи потрібна в компанії установка 1С Підприємство 8? Яку хорошу та якісну програму ви б порадили партнерам? Чи потрібне в компаніях навчання 1С, щоб співробітники швидше з нею розібралися?

 

ІНШІ НАШІ ПОСЛУГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ