Як вибрати 1С Бухгалтерія?

Опубліковано

Як вибрати 1С Бухгалтерія? Програма включає сукупність продуктів бухгалтерії 1С на платформі 1С Підприємство, у версіях програма 1С 8 і 1С 7.7.

Це найпопулярніша та найзручніша програма для автоматизації бухгалтерії онлайн на підприємстві. Підходить так само для податкового обліку та автоматизації інших дій на підприємстві, пов’язаних з продажами. Полегшує роботу бухгалтерів. Однаково корисна на великих підприємствах із великим штатом та для бюджетних організацій. У програмі «1с Бухгалтерія» враховано норми чинного законодавства України.

«Вісімка» відрізняється від «Сімки» змістом змін із найефективнішими планами рахунків бухгалтерського обліку. Програма здатна реєструвати кожну господарську операцію з бухгалтерських облікових рахунків, валютних, кількісних та аналітичних одночасно. Можливе самостійне створення аналітичного обліку та нових субрахунків.

Програма «Вісімка» веде облік продажів та облік первинної документації. Введення даних з обліку торгових і виробничих операцій доступне як бухгалтерам, а й іншим співробітникам підприємства. Бухгалтери при цьому можуть контролювати та змінювати інформацію з врахуванням. “1С Бухгалтерія” має можливість обміну даними з такими конфігураціями, як “1С Управління торгівлею”, “1С Зарплата та управління персоналом”, “Роздріб”.

Переваги:

  • Підходить для будь-якої системи з оподаткування
  • Відповідає законодавству
  • Оперативно та швидко оновлюється
  • Підтримка розрахунку всіх зборів та податків
  • Містить набір повної первинної документації
  • Після встановлення програма одразу ж готова до використання.

Продаж і конфігурація програм 1С за нашими вигідними цінами. Вартість установки 1С швидко окупиться за рахунок підвищення автоматизації та якості бухгалтерської роботи на підприємстві та зниження енерговитрат співробітників бухгалтерії.

1С