...
0

База 1С Торгівля склад для «Bisou»

Інтернет-магазин «Bisou» має тепер Базу 1С Торгівля склад – зручна, коректно працює. Процеси в компанії тепер виконуються швидко та чітко. Клієнту подобається. До реалізації проекту жодні автоматизовані системи ведення обліку не використовувалися взагалі. Тому, встановлюючи цю програму, фахівці SOFT UP доопрацьовували її, виходячи зі специфіки ведення обліку в інтернет-магазині та особливої діяльності компанії. Під час реалізації ми автоматизували всі робочі місця працівників.

Ми раді, що вибір у 1С програмуванні було зроблено на користь нашої компанії, тому що. завжди раді діловому співробітництву та розуміємо всю відповідальність своєї роботи.

 

Після встановлення бази 1С Торгівля склад в інтернет-магазині «Bisou» працівники можуть виконувати

Операції:

  • Коректно вести складський облік;
  • Оптимально планувати продаж;
  • Здійснювати коректні взаєморозрахунки з партнерами та контролювати їх прозорість;
  • Перевіряти коректність закупівель та контролювати їх;
  • Проводити облік касових та банківських операцій;
  • Керувати ціноутворенням.

1С програмування для Вашого підприємства – це гарна ідея. Після завершення застосування ви отримуєте систему, що враховує ваші вимоги до її експлуатації. Ми завжди надаємо підтримку своїм клієнтам – відповідаємо на запитання, пояснюємо як виправити помилки, що були здійснені під час роботи.

Якщо Ви досі вважаєте, що встановлення бази 1С Торгівля склад – це надто клопітно, подумайте краще про те, наскільки це зручно для вашого бізнесу! Ви займаєтеся тим, що вам подобається, ви щасливі та співробітники щасливі від того, що багато процесів, з якими їм доводиться стикатися, автоматизовані.

ІНШІ НАШІ КЛІЄНТИ