Обмін Даними BAS / 1С та «Хорошоп»

Опубліковано

Компанія SoftUp вже давно співпрацює із майданчиком «Хорошоп». На ньому йде створення та розміщення інтернет-магазинів..

Ми вже розповідали про інтеграцію  1С УНФ із платформою

І про переваги Хорошоп

Налаштовуючи обмін даними між двома системами, ми все одно не зупинялися на досягнутому – постійно допрацьовували модуль обміну, розраховували всі варіанти, представляли себе на місці клієнтів платформи та допрацьовували модуль так, щоб з ним на 100% було зручно працювати. І у нас це вийшло!

Вартість цього модуля – 12 800 грн. 

Переваги модуля обміну BAS/1С та Хорошоп від компанії SoftUp

 • Синхронізація цін при вивантаженні та завантаженні товару. Необмежена кількість типів (видів) цін.
 • Каталог шаблонів товарів також не обмежений. Обмін даними відбувається як при вивантаженні, так і при завантаженні.
 • Широкий каталог параметрів для кожного шаблону. Без обмежень. На вивантаження та на завантаження.
 • Вивантаження та завантаження в/з BAS/1С багаторівневих категорій.
 • Врахування залишків – і загальних, і складських залишків.
 • Кожен параметр інтернет-магазину можна заповнювати вручну, подальші доопрацювання не потрібні.

ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНО:

 • Наші фахівці провели інтеграцію із сайтом «Хорошоп» – додали розділи, модулі, реквізити, вивантаження замовлень.
 • Зображення вивантажуються за ФТП каталогом та публікуються на хмарному майданчику Хорошоп.
 • Додали довідник параметрів Хорошоп для шаблонів (17 шаблонів), а також зробили заповнення параметрів по шаблону.
 • Доопрацювали вивантаження характеристик (порівняли властивості та значення за параметрами з 1С).
 • Доопрацювання цін. Ціни вивантажуються та завантажуються в 1С. Другому рівню цін надається айді на сайті. Механізм заповнення цін доопрацьован таким чином, що ручне втручання не потрібне. Виведено налаштування.
 • Доопрацювання вивантаження залишків. Налаштування за складами виведено вручну. За умови відібрання залишку та резерву з відбором за списком складів.
 • Кожен каталог товару прив’язаний до шаблону. Властивості відбору доопрацьовані таким чином, що відбір відбувається за категоріями, властивостями, значеннями.

А тепер розглянемо докладніше

Модуль

підходить для конфігурації Управління торгівлі 3.1 та інших конфігурацій на базі платформи 8.3, BAS Small business, BAS Управління Торгівлею, BAS Комплексне Управління Торгівлею.

У програмі буде окрема вкладка Хорошоп, де зберігаються всі довідники та налаштування, облікові записи та швидкі клавіші для формування вивантажень і завантажень для Хорошоп.

Переходимо в облікові записи Хорошоп

Відкриваєте або створюєте новий обліковий запис.

І вказуєте параметри.

Створюється логін, пароль, доменне ім’я вашого сайту. Якщо доменне ім’я вже зареєстроване та створене, проставляєте галочку Захищене з’єднання.

Ось ці параметри праворуч кожної конфігурації визначаються по-своєму. І можна додавати додаткові параметри під час інтеграції.

Якщо ви проставите галочку “На сайті змінювати статус після завантаження замовлення”, то на сайті при завантаженні нових замовлень із Хорошоп замовлення переходитиме у статус “В обробці”.

Якщо ви вже ведете облік в інтернет-магазині Хорошоп, але у вас немає товарів в BAS/1С, ви робите завантаження з Хорошоп і після того, як завантажили, можете зберегти ці товари.

Проставте галочку зберегти характеристики.

Коли ви заповнили всі категорії на сайті, ви можете їх завантажити та зберегти. Надалі ви заповнюватимете їх в інформаційній базі.

Наступний розділ FTP

Він використовується в тих випадках, коли ви плануєте завантажувати зображення до інтернет-магазину Хорошоп. Перший варіант – коли ви завантажуєте на FTP-ресурс і передає параметри посилання на інтернет-магазин. Другий варіант – коли ви зберігаєте зображення у себе на комп’ютері, сервері, автоматично генеруються посилання і передаються в інтернет-магазин. Якщо ви не плануєте завантажувати зображення, тут нічого не потрібно вказувати.

Наступна вкладка Вид цін

Хорошоп передбачає багаторівневе завантаження цін. Ось ця вкладка є основною. Вона передбачає основний вид цін. В даному випадку це роздрібна ціна у магазині Хорошоп.

Якщо ви користуєтесь кількома цінами, ви можете додати їх сюди. Завантажити ціни Хорошоп, присвоїти внутрішні ціни, які ви використовуєте в інформаційній базі та вивантажуватиме багаторівневі ціни для кожної позиції окремо.

Наступна вкладка Склади

Дуже зручно для компанії, яка має 10-15 складів. Тут вибираються певні склади, з яких потрібно вивантажувати на сайт Хорошоп залишки. У цих рядках можна прописати ID доступних складів і у вас у кожній позиції товару буде прописано на якому складі він присутній і звідки його можна замовити.

На цьому основне налаштування Хорошоп завершено. Записуємо, закриваємо та зберігаємо параметри

Переходимо до Категорії Хорошоп

Заповнюємо всі категорії, які потрібно вивантажити на маркетплейс.

Наприклад, відкриваємо Категорії. Тут у нас ID категорії, ID батька (головнішої категорії), найменування категорії. Вони автоматично зберігаються з Хорошоп. Далі обліковий запис, до якого прив’язана кожна категорія. І найголовніше – кожна категорія товару може мати власний шаблон.

Шаблон заповнюється певними параметрами.

Після того, як ви вибрали шаблон, можна переглянути, які параметри до нього відносяться. Ви можете вручну вибрати список параметрів, заповнити відповідно до довідника, вказати це одне значення або список значень. Записати та закрити. Після чого параметри передаватимуться відповідній номенклатурі, яка відноситься до цього шаблону.

Ми можемо задати певний вибір і натиснути Завантажити позиції. Після цього їх можна вивантажити

Є два варіанти ведення обліку. Перший – коли ви ведете облік із модифікаціями товарів, другий – без. Якщо ви ведете облік з модифікаціями товару, то кожній номенклатурі можна привласнити якусь головну номенклатуру, яка розглядатиметься як одна номенклатура, а все інше буде модифікацією товару. Наприклад, за кольорами, за розмірами.

Після заповнення натискаємо кнопку Вивантажити та перейти до наступної категорії.

Розглянемо варіант, коли ви плануєте заповнити кожну позицію окремо.

Кожен товар має свої довідники, свої реквізити чи додаткові значення. коли ви вказали список значень, ви можете додавати кілька значень до цієї номенклатури та перевести її на Хорошоп.

Після того, як ви заповнили список значень, переходимо на Хорошоп і повністю заповнюємо: найменування мультимовності Хорошоп, опис, формування шляху, формування title і keywords (вони ж ключові слова, ключові заголовки).

Внизу кнопки – Завантажити на Хорошоп лише одну позицію, Вивантажити ціну, Завантажити решту.

 

Після цього можна переглянути всі ваші Довідники і перейти в Регламентні та фонові завдання

І виставити регламентне завдання автоматичного розвантаження цін, розвантаження каталогу, завантаження замовлень покупців з Хорошоп. всім їм можна встановити певне значення.

Коли ви все це заповните, вам уже вручну нічого не треба буде вивантажувати, від вас буде потрібно тільки заповнення ваших довідників.

Новий доопрацьований модуль обміну – дуже крутий! Ми пишаємось тим, що ми зробили таку роботу і перевершили навіть свої попередні розробки.

Интеграция 1C:Підприємство / BAS c Horoshop | ingenum

За даними Гугла, з кожним роком автоматизація бізнесу за допомогою модулів обміну в BAS/1С стає все популярнішою. Якщо ви скористаєтеся автоматичним вивантаженням та завантаженням даних між BAS/1С та інтернет-магазином своїх товарів на майданчику Хорошоп, то однозначно побачите, що це економія часу та збільшення прибутку.

 

Довіртеся надійним розробникам, щоб потім нічого не переробляти. ЗВЕРТАЙТЕСЯ в SoftUp за встановленням Модуля Обміну Даними BAS/1С та інтернет-магазином на платформі «Хорошоп».

Вартість цього модуля – 12 800 грн. 

ВАЖЛИВО! Компанія SoftUp НЕ РОЗРОБЛЯЄ сайт на майданчику «Хорошоп». Ми займаємося лише інтеграцією з BAS/1С на платформу.