Послуги автоматизації 1С для ПП “РА-КУРС ПЛЮС”

Послуги автоматизації 1С приносять компанії розміреність, контроль робочих процесів і задоволення від ведення бізнесу.

Відсутність автоматизації, постійний стос документів, купа роботи позбавляє компанію спокою. У результаті навіть після закінчення робочого дня залишається звичка бути робочим конячком. Напруга та робочі ситуації вас не відпускають. Тому спокою поза роботою мало, навіть удома, у вихідні, на відпочинку.

Подаруйте своїй компанії автоматизацію 1С. Щоб полегшити свою власну працю, а не перебуває в частих стресах. Знявши стрес, ви стаєте успішною компанією.

Так, наприклад, сталося після автоматизації бізнес-процесів у ПП «РА-КУРС ПЛЮС».

RA-КУРС ПЛЮС

Що дала автоматизація 1С в ПП «РА-КУРС ПЛЮС»?

Компанія SoftUp впровадила програмні продукти 1С: «Управління торговим підприємством» та «Зарплата та Управління Персоналом».

Головною перевагою для ПП «РА-КУРС ПЛЮС» стало швидке формування звітів, які обов’язково потрібно надавати до контролюючих органів, та спрощення у нарахування зарплати співробітникам з можливістю нарахування винагород.

Кожна ситуація компанії тепер піддається фінансовій оцінці.

Також для компанії важливо було мати можливість нараховувати винагороди до зарплати на основі звітів своїх співробітників. Компанія SoftUp здійснила цю можливість. 1С: Зарплата та Управління Персоналом враховує вироблення працівників, налаштовує індивідуальне нарахування та утримання виплат залежно від вирішальних факторів.

Які ще процеси ми автоматизували:

1) налаштували бухгалтерський облік «з нуля»,
2) налаштували податковий облік «з нуля»,
3) налаштували облік з банківських операцій.

Все, що від нас вимагалося, ми зробили вчасно та на совість.

Ми вже не перший рік займаємось автоматизацією 1С і всією душею любимо свою справу. І не лише за ті чудові результати, які вона приносить для бізнесу, а й за сам процес роботи.

Рекомендуємо Вам автоматизацію 1С! Подарувати своїй компанії задоволення – набагато простіше, ніж Вам здається.

Звертайтесь!