Автоматизація на основі 1С. Навіщо?

Опубліковано

Чому потрібна автоматизація на базі 1С на підприємстві чи компанії? Ми спробуємо розповісти простою доступною мовою.

Уявіть великий район міста, в якому молоко, м’ясо овочі та бакалію продаються на окремих вулицях у маленьких магазинчиках. Поки обійдеш усі магазини, і зробиш покупки, вже багато чого захочеш. Набагато простіше купити усі необхідні покупки в одному супермаркеті. Так от, автоматизація підприємства це такий самий «зручний супермаркет», в якому вся інформація компанії знаходиться в одному місці, і немає проблем з тим, щоб забезпечити до неї доступ.

Яка інформація вам знадобиться? Вам потрібні звіти про співробітників, клієнтів, постачальників? Хочете знати як справи з бізнесом чи ресурсами? Вам навіть не потрібно шукати співробітників, які мають необхідну інформацію. Вся вона знаходиться у 1С.

Погодьтеся, набагато зручніше керувати власним бізнесом, коли точно знаєш на чому і скільки компанія заробила, бачиш заплановані показники та показники за фактом, маєш інформацію про те, скільки повинна компанія і скільки їй, а також знаєш куди і скільки грошей витрачається.

Всі ці точні дані збираються, зберігаються, обробляються і видаються на першу Вашу вимогу. Це і є автоматизація на базі 1С.

Чи можна обійтися без автоматизації?

Так! Можна навчати співробітників збирати необхідну інформацію та готувати по ній звіти. А ще можна звільняти співробітників, які не хочуть витрачати на цей час та замінювати їх на інші. Але навіщо?

Та й чи буде праця ваших співробітників у цьому випадку продуктивна? Поки на одному підприємстві співробітник виконує роботу вручну, на іншому автоматизованому, за такий самий проміжок часу буде виконано 10 подібних робіт.

Навіщо потрібна автоматизація на основі 1С?

Завдяки автоматизації на базі 1С, Ви можете заощадити на штаті співробітників. Поклавши руку на серце, скільки продуктивного годинника співробітник дійсно відпрацьовує протягом дня? А скільки витрачає на чаювання та з’ясування постійних питань?

Яку інформацію ви отримаєте завдяки програмі 1С:

  • Дані про постачання товарів та наявність їх на складі
  • Реакцію клієнтів на комерційні пропозиції
  • Дані про договори
  • Інформація про заробітки компанії за день/місяць/рік та ін.
  • Інформація про витрати компанії постачальникам, орендарям, рекламникам тощо.

Вся ця та інша інформація об’єктивна, потрапляє до вас в руки своєчасно, а так само однакова у різних підрозділів підприємства.

Про користь автоматизації на базі 1С можна говорити довго, але головне в тому, що ви заощаджуєте свій час і можете обійтися меншою кількістю співробітників. До того ж вся інформація про ваше підприємство об’єктивна, потрапляє до вас в руки своєчасно, а так само однакова у різних підрозділів підприємства і не має розбіжностей, коли бухгалтерія «не сходиться» з відділом кадрів.

Розвиток бізнесу – з автоматизацією на базі 1С, яка дозволить залишатися на одній хвилі успішними бізнесменами.

А ви автоматизували власний бізнес? Рекомендуємо Вам звернутися до SOFTUP.