Автоматизація фітнес-клубу

Опубліковано

Автоматизація Фітнес клубу розроблена на базі 1С 8.3 (керований додаток). Призначена для обліку розкладу тренувань та внесення інформації про клієнтів та тренерів клубу.

Календар (Початкова сторінка – Календар).

Відкриваючи Фітнес в 1С, потрапляємо на початкову сторінку – Календар.

Над календарем можна перегортати календар по тижнях назад/вперед або по місяцях тому/вперед. Так, ви можете переглянути попередні розклади та запланувати тренування на будь-який зручний у майбутньому час.

Для того, щоб додати тренування на конкретний день і годину, достатньо клацнути 2 рази мишкою на потрібне місце в календарі і ви потрапите на створення нової нотатки.

 

Залишиться заповнити потрібні поля та натиснути Записати та закрити.

Список планових тренувань (Початкова сторінка – Список планових тренувань).

На цій вкладці ми можемо переглянути розклад занять для кожного виду тренувань.

Вибираємо цікавий для нас вид занять. Клацаємо і потрапляємо на вікно, в якому ми розписуємо періодичність тренувань (наприклад, нам потрібно, щоб 1С сама проставила в розкладі тренування щовівторка, з потрібним часом початку і кінця тренування і так на весь рік).

У графіку виконання ми бачимо всі дати тренувань з цього заняття аж до червня наступного року.

Реалізація (Початкова сторінка – Реалізація).

Вкладка Реалізація відображає інформацію про продані абонементи – дату покупки, ПІБ клієнта, оплачену суму, разове тренування або абонемент. Якщо купили абонемент, проставляється термін його дії.

При покупці клієнтом абонементу не забувайте проставляти галочку під час створення нової реалізації.

Види тренувань.

Тут ви створюєте всі тренування, які пропонує ваш фітнес клуб. Саме звідси 1С використовує види занять у вкладках, описаних вище.

Клієнти.

У вкладку клієнти заноситься інформація про клієнтів – ПІБ, дата народження, номер телефону та штрих-код з картки клієнта.

Тренер.

Вкладка тренера просто відображає тренерів з різних видів занять

Звіти.

Вкладка звіту дозволяє сформувати в 1С звіти з Аналізу абонементів, Аналізу взаєморозрахунків та Аналізу відвідувань.

Аналіз абонементів.

Аналіз абонементів сформує повний звіт про всі продані абонементи з детальною інформацією (див. фото).

Аналіз взаєморозрахунків.

Аналіз взаєморозрахунків сформує інформацію про оплати повністю по всіх клієнтах або по одному обраному.

Аналіз відвідувань.

Звіт Аналіз відвідувань сформує інформацію про те, які тренування та коли були відвідані клієнтами. Можна сформувати по одному клієнту або по всіх одразу.

Сервіс.

Вкладка Сервіс включає вкладку Константи, в якій ви прописуєте назву фітнес клубу, адресу і додаєте логотип , і вкладку Реєстрація відвідувачів, в яку вносите інформацію про нових відвідувачів.

Ми будемо раді допомогти вам автоматизувати ваш фітнес клуб. Ця автоматизація послужить гарною службою і вашим співробітникам, і клієнтам. І ми, звичайно, рекомендуємо звернутися до нас за впровадженням цієї програми у 1С. Успішної роботи!