0

Автоматизація на основі 1С. Основні проблеми

Знайомтеся: автоматизація на базі 1С та основні проблеми, з якими стикаються підприємства, впроваджуючи її.

Знаючи їх, ви не допустите промахів і автоматизуєте свій бізнес найефективніше.

 1. Економія на запровадження автоматизації. Підприємці вважають, що програми 1С, наприклад, програма 1С Торгівля і склад, не затребувані і без них можна чудово обійтися.
  Але повторюйте собі, що технології не стоять на місці, а значить Вам, щоб розвивати ваш бізнес теж потрібно встигати за цими технологіями. Інакше Ви зазнаватимете втрат.
  Уявіть, що потенційний співробітник вибирає між вашою компанією, в якій дуже багато ручної праці, і ще кількома з автоматизованими процесами. Як вважаєте, кого потенційний співробітник вибере? Навряд вашу компанію.
  Бізнес, автоматизований на базі 1С, буде ціннішим для співробітників і не викличе плинності кадрів. Та й клієнтам зручніше працювати з тією компанією, де процеси автоматизовані. Це приверне до компанії додатковий прибуток.
  Не заощаджуйте! Замовте послуги 1С і будьте попереду конкурентів! Автоматизація бюджету
 2. Впровадити автоматизацію та «забути» про неї. Клієнти засмучуються, коли ми про це говоримо, але недостатньо просто запросити програміста 1С. І співробітникам, і керівнику бізнесу доведеться вникати у суть автоматизації. До того ж важливо, щоб співробітникам компанії було зручно працювати в 1С. Впроваджуючи автоматизацію на базі 1С, приділіть цьому процесу достатньо часу і не бійтеся все детально обговорювати з фахівцями.
 3. Економія на супутньому оборудовані. Якщо ваш бізнес пов’язаний з торгівлею або наданням клієнтам споживчих послуг, не пошкодуйте коштів на придбання такого обладнання, як принтери чеків або етикеток, сканери для штрих-коду або зчитувачі магнітних карток. На жаль, нерідкі випадки, коли шахрайство намагаються не лише клієнти, а й співробітники. Тому витрати на обладнання незрівнянні з ризиками та можливими жалем про спущені невідомо куди фінанси. До речі, компанія SoftUp Одеса пропонує торгове обладнання за конкурентними цінами.

 4. Непродумана архітектура конфігурацій 1С. Деякі власники так обожнюють своє рідне дітище, свій бізнес, що нагромаджують у програму 1С несумісні конфігурації, нездатні взаємодіяти, як одне ціле. Наприклад, у програмі 1С Торгівля та склад виправлення помилок витратніше за часом і фінансами, ніж початкова правильна установка. Не кажучи вже про те, що для співробітників підприємства, що працюють з 1С, перенесення даних, нове налаштування та нове навчання можуть викликати додатковий стрес замість очікуваного полегшення від автоматизації праці. , що підходить саме Вашому бізнесу.
 5. Автоматизація на базі POS-системи замість 1С (для власників торгового бізнесу). Всі ми любимо заощадити і не всім хочеться автоматизувати бізнес на базі 1С, якщо можна зробити це дешевше, на базі POS-системи, яка йде разом із торговим обладнанням (сканерами, зчитувачами тощо). Не поспішайте вдаватися до цього варіанту, адже встановити програмні продукти 1С на цю систему не можна буде. А зручність, що здається, швидко зникне в міру розвитку бізнесу і торгівлі і програму 1С все одно доведеться встановлювати. Тільки вже з великими витратами та незручностями.
 6. Обійтися без автоматизації, ведучи «паперовий» облік. Тільки уявіть – записати кожну операцію, відстежити та зафіксувати кожну дрібницю. А потім ще зіставляти дані для звітів, розрахунків та інших операцій. Та для цього вам доведеться жити прямо на робочому місці, що перетворюється на паперову в’язницю. Фахівці «Софт Ап Одеса» подарують Вам свободу, автоматизувавши Ваш бізнес і запобігши якщо не повністю, то більшою мірою зловживання персоналу, які є неминучими при паперовій звітності.
 7. Небажання автоматизувати компанію із маленьким штатом співробітників. Так, якщо на вас працює лише кілька людей, Вам зручніше розподілити обов’язки та домовитися хто за що відповідає, і хто яку роботу виконує. Але ж завтра Вам захочеться розширювати свій бізнес та розвиватися. Збільшиться кількість співробітників, і обсяг роботи. Як ми вже згадували вище, послуги 1С з документацією, що вже накопичилася, коштують дорожче, ніж автоматизація бізнесу з самого початку.
 8. Співпраця із некомпетентними програмістами 1С. Радимо Вам звертатися до перевірених сертифікованих компаній, які зарекомендували себе на ринку послуг 1С. Так Ви застрахуєте свій бізнес від ситуацій, в яких програміст-аматор наробив купу помилок, а потім ще поїхав у відпустку або просто зник, а Ви залишилися без технічної підтримки. Наша компанія, наприклад, несе і юридичну, і матеріальну відповідальність. Ми відповідаємо за конфіденційність інформації, з якою ми працюємо, і за якість наданих послуг.
 9. Заміна програми 1С веденням обліку в Excel. Звичайно, робота з Excel – це набагато зручніше, ніж робота з калькулятором та паперами, але що робити, коли даних дуже багато? Як не крути, а програма 1С обробляє навіть великі обсяги за кілька хвилин. Розвиток технологій досяг такої міри, що зараз, щоб працювати з 1С, не обов’язково бути на своєму робочому місці в офісі. Не обов’язково навіть перебувати у місті. Після того, як люди намагаються працювати з 1С, повертатися до обробки даних в Excel у них вже немає жодного бажання.

Не бійтеся змін, бійтеся зануритися в рутині без вільного часу та вічної втоми.

Сплануйте заздалегідь час та всі процеси автоматизації бізнесу та звертайтеся до нас за консультацією.

Процвітання Вашому бізнесу!