...
0

Як встановити APK-файл на Android?

Як показує практика, більшість користувачів смартфонів не знають, що Google Play – не єдине місце, звідки можна скачати програму або гру. 10 з 12 не знають, що ОС Android, як і Windows, завантажує та встановлює програми окремим файлом. Тільки у мобільних інсталяційних файлів не розширення .exe, а .apk.

Чому не так просто встановити програми не з Google Play?

  • Google невигідно, якщо користувачі завантажуватимуть файли з інших джерел, тому що компанія отримує відсотки від продажу додатків.
  • Зі сторонніх джерел під виглядом програми можна занести на смартфон віруси. Будьте на чеку, якщо вас просять надіслати SMS на короткий номер.
  • Щоб користувачі звикали завантажувати програми з Google Play і не шукали сторонні ресурси, компанія зробила функцію пошуку та публікує відгуки про завантажене програмне забезпечення, що звичайно дуже зручно.

Врахуйте той факт, що якщо ви збираєтеся встановлювати APK файл на Android самостійно, автоматичного оновлення у нього не буде. Оновлення програм лише з Google Play.

Встановлюємо APK-файл на смартфоні

За допомогою зображень показуємо, як встановити APK-файл через інтернет на смартфон.

Заходимо до Налаштування свого телефону. Далі до розділу Безпека.

Звідти в Додаткові опції.

Потім вмикаємо дозвіл встановлювати файли з невідомих джерел.

Як бачите, Android попереджає користувача про відповідальність за завантажені файли. Якщо ви погоджуєтесь з цими умовами, натискаєте ОК.

Тепер знову переходимо до файлу, який потрібно встановити на смартфон та встановлюємо його.

Після встановлення в меню смартфона з’являється ярлик нового програмного забезпечення.

Увага! Автоматично на екрані робочого столу ярлик не з’являється, потрібно перетягувати вручну.

Майбутнє за мобільними програмами і якщо Вам потрібно створити мобільний додаток на базі 1С, Ви можете звернутися до компанії СофтАп. Ми створюємо технологічно-зручні програми. Побачити їх можна тут

Встигніть замовити! Роботі з додатком навчаємо!