0

1С 7.7 або 8 – Як вибрати?

Програма 1С Підприємство в даний час має 2 версії – версії 7.7 і 8. Хочете поради на мільйон доларів? Не погоджуйтеся на покупку і установку програми 1С 7.7. Він застарілий з 2011 року, хоча продається за бажанням покупців. Програма 1С Підприємство 7.7. вже є контрпродуктивним, а зміни у налаштуваннях вносить більше помилок, ніж поліпшень. Там немає нічого в ньому, що покупці хочуть його.

SoftUp Одеса рекомендує при виборі програми 1С Підприємство вибрати версію 8. У цій версії дуже багато корисного для програмування в 1С – перевірка синтаксису, налагоджувач і т.д. Також 1С enterprise 8 містить набори таблиць, схожих на excel файли, зі стовпцями і значеннями. Таблиці пов’язані між собою і мають посилання один на одного, а також всі таблиці упаковані в один файл, що робить їх менш вразливими до неправильної роботи, ніж в 1C Enterprise 7.7.

На тлі програми 1С 7.7 вісімка також виграє тим, що в її базі даних можна створювати будь-які конфігурації – регістри, каталоги, документи і т.д. Ми багато працюємо з програмами 1С. Ми знаємо, про що говоримо. 1C Підприємство 8 краще. Майже все. 1C Enterprise 8 схожий на конструктор, з якого можна зібрати вашу систему, яка оптимально підходить для роботи на вашому конкретному підприємстві.

SoftUp рекомендує при остаточному виборі програми 1С Підприємство 7.7 або 8 починати з того, що версія 8 буде працювати для вас, а з версією 7.7 ви постараєтеся вписатися в набір рамок і обмежень і зіткнутися з дефектами в програмі.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ