Програма 1С хмара

Опубліковано

Давайте подивимося, що таке “хмарна програма 1С”. Спокійний і не упереджений. На мить давайте забудемо, що сучасний розвиток IT-технологій набирає все нових позицій. Всі розуміють, що хмара – це віддалене сховище будь-яких даних в інтернеті.

Як 1С пов’язаний з хмарним сховищем?

  1. Програма 1С в хмарі працює з програмою, як веб-клієнт, з комп’ютера, ноутбука, мобільного телефону. Без установки програми на пристрій.
  2. Серверами можуть бути використані як українські, так і зарубіжні. Користувачів для роботи з програмою може бути досить багато.
  3. Оплата, що логічно, розраховується тільки для використання програми 1С. Немає необхідності платити за покупку, установку і конфігурацію оновлень 1С.
  4. Програма 1С в хмарі може обмінюватися різними даними, дозволяючи обслуговувати велику кількість організацій або клієнтів;
  5. З ним можна працювати з будь-якої точки світу.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що хмарна програма 1С сприяє розвитку бізнесу, адже замовлення обробляються швидше, і для обробки документів потрібно менше часу. Крім того, зовсім інша справа працювати не тільки в офісі, але і вдома, або у від’ї, або в поїздці, або в компанії клієнта. І хотілося б відзначити, що працюючи з 1С в хмарі, ваші продавці зможуть зробити замовлення і відразу ж почати замовляти товари, а торгові представники розмістить замовлення безпосередньо в торговому поверсі, з мобільного телефону.

Навіщо орендувати хмару?

  1. Ви зможете скоротити час обробки замовлень, що саме по собі вже ефективно.
  2. Це явна економія грошей на покупці і установці програми 1С.
  3. Ви зможете нормально і швидко увійти в 1С навіть з телефону.
  4. SoftUp надійно і швидко з’єднає ваших представників в інших містах або ваших відділеннях до 1С в хмарі.
  5. Ви будете йти в 1С набагато швидше, і з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету.

Компанія SoftUp може налаштувати вас на роботу з місцевими принтерами.

Чи призведе робота з 1С в хмарі до втрати деяких даних компанії, плутанини або інших сумних наслідків? Ні, ви можете бути впевнені в стабільності системи, тому що резервні копії будуть створені на сервері. І наші фахівці завжди готові надати технічну підтримку.

НАШІ ЦІНИ