...
0

1С Переваги та недоліки

Розкажемо про переваги та недоліки 1С програми.

Програма 1С – найпоширеніша програма автоматизації бізнесу, і якщо користуються нею не всі підприємці, то, мабуть, немає таких, які б про неї не чули.

Ставлення до продуктів 1С подвійне. Одні вважають програму комфортною для роботи та автоматизування багатьох робочих процесів. Інші – що в ній багато «недоробок» та недоліків.

Насправді, програму 1С, без прив’язки до якогось конкретного її продукту та якогось конкретного підприємства, конкретної компанії, взагалі оцінювати не варто.

Наприклад, 1С Бухгалтерія. Ця програма чудово автоматизує облік у компаніях чи підприємствах, але автоматизувати бізнес-процеси неспроможна. Або, програма 1С 8 для складу. Вона автоматизує торгівлю та роботу складу, але не допоможе нарахувати зарплату, розрахувати відпустки та лікарняні.

Розглянемо програму 1С загалом, але з її «корисності-некорисності» для автоматизації торгівлі, сфери послуг і підприємств.

Переваги 1С:

  • Індивідуальний підхід під конкретне підприємство чи компанію. Є можливість налаштувати чи доопрацювати саме те, що потрібно конкретному бізнесу.
  • Єдина платформа програми, завдяки якій її можна впровадити швидко та масштабно.
  • Можливість роботи з програмою на одному підприємстві скільки завгодно кількості людей.
  • Найбільш зручна програма для бухгалтерів.
  • Конфігурації програми 1С легко можна замінити, налаштувати, доопрацювати будь-якому програмісту 1С.
  • Зручність роботи з програмістом 1С.

 

Недоліки 1С:

  • Без програміста 1С самостійно впровадити програму на підприємстві, запустити її чи налаштовувати під конкретні потреби неможливо. Враховуйте це, коли купуєте програму 1С ДЕШЕВО. Це може свідчити про те, що знадобиться багато доопрацювань і це влетить у копійчину.
  • Програма 1С погано захищена. В інтернеті безліч хакерських програм для злому бази даних 1С і чесно хочемо сказати, що проникнути в 1С зовсім не важко.
  • Продукти 1С найбільш орієнтовані на бухгалтерський та податковий облік. Точніше на їхню автоматизацію. Правда, тут треба зауважити, що з цими завданнями вони справляються ідеально, у будь-якій компанії, у будь-якій сфері діяльності. Для інших бізнес-процесів програму треба доопрацьовувати чи налаштовувати. Для того, щоб встановити кілька продуктів 1С та зв’язати їх один з одним, теж знадобиться допомога фахівця.
  • Купуючи продукт 1С, ви купуєте платформу 1С. Її потім треба дописувати. Налаштовувати, доопрацьовувати і т.д. за додаткову вартість! Будь-яке велике підприємство це знає і, як правило, може собі дозволити, тому що без слів зрозуміло, що потрібно підлаштовувати 1С під потреби конкретного підприємства і що всі підприємства конфігурації 1С відрізнятимуться. Для маленьких компаній факт налаштування та доробок невигідний за грошима і витраченим часом.
  • У 1С часто виходять оновлення. Це пов’язано і зі змінами в законодавстві, і доопрацюванням самих продуктів. Усі оновлення платні. Причому при індивідуальних доробках конфігурацій оновлення можуть зашкодити тому, що вже налаштовано.
  • Як ми вже писали вище, будь-які нюанси та будь-які питання з програмою може вирішити лише програміст 1С. А для цього вам потрібно мати на прикметі постійного фахівця. Це може бути штатний спеціаліст, компанія, яка надає послуги 1С або програміст фрілансер.

Ми рекомендуємо звернутися до SoftUp, якщо Вам потрібна установка, налаштування або доопрацювання 1С. Надаємо допомогу будь-якій компанії, будь-якому підприємству, щоб Вам працювало комфортно. Наші послуги мають осудні ціни, зате дозволять Вам працювати краще, зручніше, а значить зроблять співробітників більш працездатним і щасливим.