...
0

Навчання персоналу 1С: курси, індивідуально чи онлайн?

Багато людей знають, що дистанційне навчання, включаючи навчання 1С, останнім часом набирає обертів.

Але при цьому замість того, щоб вчитися вдома, в звичних і комфортних умовах, вважають за краще проводити час в поїздках або ходити на курси. Результати дистанційного навчання можуть бути вражаючими, але не всі хочуть навчитися працювати з програмою 1С віддалено. Серед так званих вчителів 1С можуть бути шахраї або непропробовні, і це правда. Але це також вірно, що ви можете зустріти справжнього гуру в питаннях 1С.

Отже, що пропонує SoftUp? Все просто – ми проводимо 1С навчання в будь-якій зручній для вас формі:
– дистанційно,
– індивідуально,
– заняттями невеликими групами, і ви просто рекомендуєте вибирати те,
що вам подобається!

Групове навчання персоналу 1С. У чому секрет високої вартості?

Оренда, оплата комунальних платежів, оплата вчителям, інші невеликі витрати – ось і весь секрет вартості курсів в деякій компанії. Більш того, незважаючи на те, що будь-яка компанія завжди готова до співпраці, і вони зустрічаються непротехніціалів. Компанія може красиво рекламувати програму курсу, а потім водити її «галопом по Європі».

Крім того, на групові заняття на курсах приходять люди з різним рівнем підготовки. В результаті один стає банальним і нудним, а другий не в ногу з представленим матеріалом.

З SoftUp Odessa можна не хвилюватися, що ви не зрозумієте матеріал, який викладає 1С. Нам подобається наша робота, тому нам подобається, коли ми можемо навчити когось іншого, як працювати з 1С.

Буває, що вибираючи дистанційне навчання 1С, люди отримують якраз доступ до закритої частини сайту з самостійним вивченням і виконанням завдань.  Як результат – низька якість навчання і знань. А найгірше, читаючи матеріал і самостійно виконуючи завдання для перевірки, дистанційне навчання перетворюється просто в самонавчальний. Хоча це як дистанційне навчання.

Ретельно зважуйте плюси і мінуси. Якщо ви вирішили навчити свій персонал працювати з 1С, організуйте його по-людськи і до кінця. Індивідуальне або дистанційне навчання від SoftUp Одеса – це не про сидіння встановленої кількості годин. Йдеться про освоєння програми 1С швидко, якісно і, можливо, навіть економія.

Ми навчаємо 1С. Ми маємо справу з клієнтами, і не звільняємо їх для самостійного навчання. Ми любимо бізнес, який ми робимо, а не просто рекламуємо курси 1С. Станьте професійними фахівцями, метою яких є чітке та ефективне вирішення поставлених завдань.

НАШІ КОНТАКТИ