Програма 1С Бухгалтерія онлайн – це просто

Опубліковано

Думайте як хочете, але ми віримо, що бухгалтерія – важливий процес у будь-якому бізнесі. Хороші бухгалтери були і будуть потрібні. Зараз з’являються сервіси в інтернеті, які дозволяють проводити онлайн-бухгалтерські процеси. Хтось знає, що таке «онлайн бухгалтерія», хтось ще не має гадки. Хтось перейшов на цей сервіс, хтось знає, що це таке, але боїться вести бухгалтерію через інтернет, бо бояться витоку інформації. Насправді витік інформації не можливий.

Бухгалтерський облік онлайн

Переваги:

  • Ви можете бути впевнені, що всі дані надійно захищені.
    Саме зберігання бухгалтерських даних на одному комп’ютері підвищує ризик їх втрати. Комп’ютер може зламатися і тоді на відновлення даних піде багато часу, а гарантії, що всі дані будуть відновлені немає ніякої. А ось хмарне сховище даних, доступ до якого проходить через введення логіну та пароля, не дасть їм загубитися або видалитись. Якщо сервер хмарного сховища виходить із ладу, інформація перехоплюється іншим сервером. Хмарні дані зберігаються на кількох серверах у зашифрованому вигляді. Витягти дані та розшифрувати їх – настільки складний і трудомісткий процес, що робить його практично неможливим.
  • Програма 1С Бухгалтерія онлайн доступна будь-якій компанії. Якщо у ваші плани не входить наймати в штат бухгалтера, ви можете звернутися до СофтАп Одеса та ми встановимо вам хмарне сховище. Якщо у Вас виникнуть труднощі з мануалом, ми надаємо техпідтримку та надаємо консультації своїм клієнтам.
  • Доступна і у мобільному вигляді. Вам буде зручно зайти з телефону чи планшета, перебуваючи у відпустці або просто у від’їзді.
  • НЕ вимагає завантаження та встановлення. Отже, не займає місце у вашому комп’ютері і не впливають на його потужність під час використання.

Що ще?

  • Програма 1С Бухгалтерія онлайн дешевша за встановлену програму 1С Бухгалтерія. Просто техпідтримка в будь-якому випадку менш затратна, ніж купівля, встановлення, налаштування і, знову ж таки, техпідтримка.
  • Працює на тих алгоритмах, які до неї внесені. На відміну від бухгалтера, система не може припуститися помилки через неуважність чи втому.
  • Онлайн можна зайти із будь-якого комп’ютера, з якого ви можете вийти в інтернет. Таким чином, ви отримуєте доступ із будь-якого кабінету в офісі, і з дому, і з відрядження.
  • Усі звіти, декларації тощо. автоматично складаються у стандартизованому вигляді. Навіть якщо законодавчо зміни документації змінюються, система автоматично оновлюється до нововведених стандартів. Сервіс передбачає і нагадування про те, що незабаром звіт потрібно подавати до податкової.

Компанія Софап легко налаштує вам програму 1С Бухгалтерія онлайн. Єдині нюанси, які вам потрібні для цього сервісу, це постійний доступ в інтернет. Сервіс доступний на будь-якому загальновідомому та поширеному браузері та на будь-якому з них виглядає однаково. Сам сервіс бухгалтерії онлайн є досить стандартним, і компанія СофтАп може скоригувати налаштування під певний вид діяльності – велика компанія, ПП, ІП, ТОВ і т.д.

НАШІ ЦІНИ