Місія SoftUp

Місія SoftUp

Наш девіз – якісно працювати чи ні. Ми бачимо свою місію в наданні якісних послуг споживачам програми 1С Enterprise 7.7, 8.x.

Для нас головними цінностями є взаємовигідне співробітництво, довірчі відносини з клієнтами і задоволення від виконаної роботи. Ми звертаємо увагу на поставлені клієнтами завдання. Спільними зусиллями ми досягаємо поставлених цілей. У нашій команді працюють тільки професіонали, а тут панує атмосфера доброї волі і взаємоповаги. Ми вітаємо нові перспективи та ідеї у вирішенні робочих завдань. Кожен співробітник несе відповідальність за свою роботу, і разом ми несемо відповідальність за загальний результат. Нас усіх об’єднані надійністю, позитивним ставленням до роботи та конструктивним мисленням.

Ми готові розвиватися і вдосконалюватися, ставати кращими на півдні України, надаючи нашим клієнтам довгострокові якісні послуги, пов’язані з програмою 1С. Ми будуємо відносини на довірі та надійності. Наші двері завжди відкриті для компетентних фахівців. Ми пишаємося успіхами кожного окремого співробітника і компанії в цілому.

Індивідуальний підхід

Місія SoftUp також полягає в тому, що перед роботою з клієнтом ми ретельно заглиблюємося в сферу діяльності і особливо працюємо, враховуємо індивідуальні побажання і надаємо якісний сервіс. Ми звертаємо увагу на нюанси в кожній роботі і ресурси, які є у клієнтів.

Ми робимо не так, як хоче клієнт, робимо так, як це буде правильно для клієнта!

Місія компанії

НАШІ ЦІНИ