21 Серпня, 2019

Наша гарантія

Наша гарантія

  1. Компанія SoftUp Odessa гарантує відповідність характеристик обладнання, якщо клієнт дотримується умов транспортування, зберігання та експлуатації.
  2. Гарантійний термін – 12 місяців з дати продажу.
  3. Транспортування до гарантійного цеху і назад здійснюється за рахунок споживача.
  4. Гарантія включає ремонтні роботи та заміну дефектних деталей обладнання.
  5. Ми залишаємо за собою право відмовити в гарантії, якщо: * Відсутній повний комплект обладнання; * Немає оригінальної упаковки, що йшла з обладнанням; * Немає супровідного листа, що вказує на дефект; * Серійний номер на виробі не відображається; * Є явні ознаки неправильної експлуатації, підтверджені механічними пошкодженнями обладнання; * Пошкоджене або відсутнє гарантійне ущільнення; * Несправності сталися через потрапляння в обладнання сторонніх предметів, рідин або комах; * У несанкціонованому сервісному центрі є сліди зовнішнього втручання або ремонту; * Ви змінили дизайн виробу; * Дефекти виникли в результаті неправильного перевезення з Вашого боку; * Там був нещасний випадок або форс-мажорна подія, яка знаходиться поза нашим контролем.
  6. Гарантія не поширюється на: а) витратні матеріали (термопоїзоляція теплових принтерів, батарейок і т.д.); б) блоки живлення, які використовуються поза встановленими операційними нормами (220 В -15%, 220 В + 10%); c) силові кабелі та інтерфейси; г) картки інтерфейсу (USB, LAN, COM, LPT).