Договір на обслуговування 1С

Договір на обслуговування 1С.

У кожній компанії, яка надає послуги 1С, повинен бути договір на обслуговування. Ми вважаємо це відповідальним підходом до роботи з клієнтами, який допомагає не поспішати «з крайніх на крайніх», а функціонувати безперебійно, за заздалегідь визначеним планом.

Завдяки нашому підходу умови співпраці підходять практично всім клієнтам, а інформаційна підтримка зберігається на високому рівні.

Замовити послуги 1С ви можете будь-яким зручним для Вас способом тут.

Переваги договору на обслуговування.

  • Ми малюємо план дій по роботі і гарантуємо виконання якісного і вчасно.
  • Наша компанія гарантує якісну роботу не тільки всієї команди, але і кожного фахівця індивідуально.
  • Ви можете замовити обслуговування необмеженої кількості підстав.
  • Графік роботи складається таким чином, що це зручно в першу чергу для клієнта.
  • Замовнику присвоюється постійний співробітник (або кілька співробітників), який буде детально знати специфіку компанії і поставлені завдання.
  • економіка. Вартість робіт за договором про надання послуг нижча, ніж робота без чіткого плану дій.

SoftUp Одеса гарантує професійне обслуговування 1С!

договір про надання послуг

Ми працюємо як в офісі клієнта, так і через віддалений доступ. Крім прямого обслуговування в 1С, ми можемо допомогти з оновленням конфігурацій і релізів, налаштуванням програмного забезпечення для роботи з 1С, архівуванням баз даних.

Ми також завжди раді надати наші рекомендації з організації бухгалтерського обліку у Вашій компанії.

Сподіваємося, що повноцінний, продуманий сервіс 1С у вашій компанії стане способом життя, а не тим, що ви робите в ривки, не зовсім розуміючи, що робить фахівець.

Ми запрошуємо Вас ознайомитися з угодою про надання послуг 1С нижче.

Догіві р No2/2021

на табло та інформаціюпроінформаціютаконсультаціїщодо слуг супроводу та впровадження нау ково-технічної продукції та

м. Одеса 02.04.2021 р.

ФОП Кириченко Д.В., а саме”Віконавець”, з одного боку і ТОВ “ВАЕЙМІКС”, іменованній надалі “Замовник”, znshogo boku, uklali tsey dogovir pro stupogo:

1. Предмет договоруза адресою

1.1. Завник доручає, а Vikonavets priymaje на себе zobov’yazannya zdiysniti для оплати роботів z nalashtuvannya ta suprovodu програмний комплекс, (програма комплексу далі) vідповідно до завдан, otrimanimim vід Замовники v написаний або elektronnom viglya.

2. Проов‘ язкі Віконавця

2.1. Vikonavets zobov’yazuetsya vikonuvati roboti pondividualniy tunitsi програмний комплекс на території і комп’ютери zamovnik. Для погодних умов робот-зав’язник може віконувати для меж території на технічній і силах Віконавця.

2.2. Для дорученням Віконавця роботів, зазначни в роздолі 1, виконута одна або кілка видповідалих співроботніків (далі фахівців) Віконавця. На роздільній, якщо робот проводиться кілком фахівці Віконавці, годинні роботи шкіри з ними враховують до окремо.

2.3 Шляхом продовження терміну контракту Vikonavets takozh nadaj bezkoshtovni advisats spіvrobitnik Zamovnik за правильну технологію роботів з програмним комплексом (по телефону, elektronny poshti abo v ofisі Vikonavtsya). Для безпеки нормального і рівномірного облугування клюєв в режимі консультації може бути до 3 тварин в день тривалістичние не більше 10 гвіліну.

2.4. У разі, якщо писля прийманья робіт, v protsі ekspluats, Zamovnyk vyyavyt nedoliki, yaki не міг встати на звічайному методі priymannya (приховані недолики), Vikonavets гарантують Замовник безкоштовоно вести всіх роботів по діагностиці та відноленная працезатность налаштування програмного комплексу, і також віконую вправленню в документах і звіах, розроблених і зміненич Віконахтсем в перодському віконанні договорі, в максимальному вірші урміні. Недолики і дефекти, шхо віні Замовник або третіх осіб, усуваются за рагунок Замовник.

2.5. Всі роботи для кім контракту (п. 2.1 третього видання), Vikonavets vikonue yak na robochomu mistsi Zamovnyk, так що я робочому місці Віконавиця, v godini roboti Vikonavtsya. Коли постава території Замовника, Vikonavets zvitue для viconaniy obsyag на чорному vіdviduvanni Zamovnika і ocinuje obsyag vikonanikh robit в годині, pro shcho буде записаний в журналі відвідувань.

2.6. Заявки на роботів за предметом договору (п.1.1 договору) надаються за телефоном (067) 10-396-10.

Фагівець віконавиця зобов’язание прибути до Замовник не пизніш нижній розтягнути 2 (два) боязкі дні з моменту надходженя заявки на роботів. У разі узгодження між Замовником і Віконавцем данням візду на пизніший термін (більше п’яти дні), фагівець Віконавця зобов’язу до прибути до Замовники в день метеорологічного дня. Ци зобов’язання дьют для умових, шхоцьких, вітратеній на проізд відд ід ису Віконавця до Замовник на громадському транспорті, не первище 1 (один) рік.

2.7. Vikonavets nadea’s Zamovniku novі verі relizih програма zabezpechennya, scho для входу на склад програмного комплексу, odrazu pіslya иh видгоду, за інформацією носа Замольника. Послуга була надана віконавці в рік нового робота на вімога замовник, що простягнувся по лінії Договору.

3. Обов’язки Зав’якік

3.1. Замовник заплатив роботам Віконавця в розмірі і в лініях, перебачені проти роздолу 5 данности контракту.

3.2. Замовник приймав’є на собі зобов’язання ознайоміті фахівців Віконавця методами ведення обліку, звіннімі документів, та також надаті все inshu іnshіdnu інформативний для віконанья праці.

3.3. Замовник надія в розпорижения Віконавця за проведення робіту комп’ютерну техніку, програмного комплексу yakiy ekspluatujesya та також наявне у нього за правовою програмою zabezpechennya, необічід для віконанья робіт за tsim контракт.

3.4. Завмовник відповідав для не перебивних роботів обладнання і, при необхідності, забезпечує власний ремонт і модернізацію комп’ютера.

3.5. У процесі роботи програмного комплексу Замовник зобів’язание щипці сворюваті архину копію баси дані дані, шоб віклют втрат данич з незалежниких вид сторін причини. Архівська Копія першою проводиться Замовником за інформацією Національної бази, яка є першою, що здійснюється Компанією.

                                              4. Облік робохого часу та віконаніх робіт

4.1. Облік робохого часу та віконаніх пограбував недивьовиць партій шляхом сладяния Льонів облику робочого часу.

4.2. Листя області робо-години для зберігання і pіdpisyuyu до upovnovazhenymi представників історії на шкірі viizdі fahivtsya vikonavtsya i mistyat takі vidomosti:

-дата складання;

– Віконавця, робот які віконалі;

– перелік віконаничий робіт (проведення наластуван) і вказівки на необхідніст их продовження, або ж не завершений і примання наластуваний Завмник;

– Kіlkіst vytratenogo robochogo chasu.

4.3. Приписаний до Переліку облік робічого години, з одного боку, з одного боку, документи, scho pidtverzjuyut priymannya vikonanyh robit (проведення наластувану) специфічної фагівця Віконавця, а з іньшого – визнают обсяжутий обсяжнютий оплату тимочевої години.

4.4. В результаті припинення контракту завершено, що сторони бояться акту прайманя-здачі робіту, в яку на пидставі Літів облік робіхого година відображют віконані роботів.

4.5. Коли удар Замовника відд пинятся віконаной за цим Контракт роботом та, yakscho sokhi uhilennja sprychinilo sprichennya Вистрочення Vikona zdachi viroblenoi za Prishitsі negodivogo zagibeli abo vipadkovogo poskodzhennya результати vikonanoi роботів viznashel переїхав до Замовника з моменту, якщо здача-приймання роботів за умови циго контракту провину була відбутися.

5. Розмір і порядок оплати робіту Віконавця

5.1. Договір оплачується, і сторони, які перераховуються компанії, несуть відповідальність за договір. Річний вік року фахівця Віконавця становить 500 грн. 00 коп. 500 грн. 00 коп. Ці умови дьют за умови знагожения Замольника в межах м.Одезі.

Замовник заплатив Віконавцю за фактичних роботів-віконані на підставі рагунки Віконавці. Розмір платить за можливість коригуватия з уракхуванням інфляціинх проців, shcho тягнути для себе підвісчення цин і з урагуванням змін вітрат Віконавця, pv’yazanikh zі zі zminam Zakonodavstva, scho viklikayut zminu vitrat, tilki za vzaemnoyu domovlenistyu storin.

5.2. Оплата всіх актів проекту за поперечний місяць здійснюється на 10-й день наступного місяця.

5.3. Для віконані Віконавець роботів-киговойрнімі і зміни, шчо не вікликана причин, зазначених в п.5.1, в порядку в одну сторону не пидлягают.

6. Здача-приймання робіт

6.1. По завершенню роботів зі шкіри завдання Завданник надай 5 (п’ят) боязкі дні на тісто віконаніх робіт, після ц’ого сторона підпісуют акт здачі-приймання віконаніх робіт. Замовник зобов’язани протягн п’яти банківських днищ засінчення періоду тестування пидпісати акт здачі-приймання його і порунуті Віконавціу або побідоміті мотиви відмові відд підпісанна.

7. Додаткові умови

7.1. Термін вікорстання Замовник програмний комплекс, і takozh stovrenoi в рамках ціго контракту настройки не будуть оточені.

7.2. Замовник не винен у розвитку відділу, випрямлений на охорону фахівців Віконавця на робота на Замовнику з переходом на робота, як штатний співроботник, так і сумісник або для праці будь ласка, або для вісконання разоводиг робіт.

7.3. На 7.2. Завмовник зобов’язан, Замовник зобозуєся видшкодуваті Віконавціу збітки (справжні збітки та оіміту вігоду).

8. Термін дії контракт

8.1. Цесей Договір закладений на термін з 24.02.2021 по 24.02.2022 і набув чинності з моменту листа сторін. При цьому в результаті контракту сторони не добудували розраунковий міжгір’я, термін дії контракту автоматично продавався повоєрейській розрахунківській партії.

8.2. Це договір мое розірвані за вземной з врогою сторін звідомленням не менше за одну мерзоту місяців в порядку, встановленому офіційним Законом. Віконавець може мати право розорвати договір в однобічнику за фактом несплати за роботом пизнеше 10-го наступального місяця.

8.3.  Договір може бути стороною сторін напередодні договору.

9. історія

9.1. Vikonavets nese vідповідальність’ї для якіст віконаніх робіт (проведення наластуван програмного комплексу згідно п.2.4).

9.2. У разі збою в налаштуваннях програмного комплексу, шчо почав зувати віні Завмовник, всі роботи з діагностики і відновлення працдезатності налаштувань віконую для рахунок Замовник. Віконавецьи не несуть відповідалностий за збий в роботизованому програмному комплексі, частково не піддаваляся наластуванну. У цьому віпадку vі roboti po діагностують та відновленну працезатносто програмний комплекс віконую за рагунок Замовник. Координація програмного комплексу, pov’yazani z vipravlennyam pomilok vorobnik, nadayutsya zgidno z с.2.7, с.2.8.

9.3. За не-віконанья або ненав’язливу віконну виконую вібойх зобоязан за цим договором сторони несуть відповідност відповідно до офіційного законодавства України.

10. Інші умови

10.1. Всі закони і контроль за законом Двох форм і букв Росії є першими, які були внесені в букву форми і букву двох з двох.

10.2. Замовник і Віконавець гарантують конфіскацію інформації, pov’yazano z vikonannyam ts’ogo контракт, а також впевнений, що уми і vartosti vikonuvanich robit.

10.3. Всі суперечки і розбіжності, які можі вінікути між сторонами з пітаном, які не знають своєї виришення в тексті договору, будуть вірішували шляхом переговорів на підставі офіційного законодавства. При цьому зареєструвати спірніх пітана в процесі переговорів неможливо, аргументувати вірую в порядку, встановленому законодавством України.

Юридичні адреси магазину та оплата реквізиції

Необхідно ввести Odesi ___

REKVIZITY STORІN

Длямовника: ТОВ
“ВАЙПМІКС”
Юридична адреса: 61170 м. Харківська обл., 

М.Харківа до вул. Гвардійці-Шронінтців,33 pprim.126
ЄДРПОУ 44003147
o/r UA1835153300000026005052147311

Гарківське ГРУ ПРИ КБ “ПРИВАТБАНК”

Віконавець: ФОП
Кириченко Денис Васильович

Адреса: 65016, м. Одеса, вул. Достоєвського,9
IPN 3097320735
o/r UA833287040000026002054243864

ПІВДЕННЕ ГРУ ПРИ КБ “ПРИВАТБАНК”

Не сплачуйте депозит на прибуток

Замовник Віконавець

_______________/ ___________________                             _______________/ ___________________