Програма 1С Бухгалтерія онлайн – це так просто

Програма 1С Бухгалтерія онлайн – це так просто

Подумайте, як вам подобається, але ми вважаємо, що бухгалтерський облік є важливим процесом у будь-якому бізнесі. Хороші бухгалтери були і будуть потрібні. Зараз в інтернеті є сервіси, які дозволяють виробляти онлайн бухгалтерські процеси. Хтось знає, що таке "онлайн-бухгалтерія", хтось ні. Хтось перейшов на цю послугу, хтось знає, що це таке, але боїться вести облік через інтернет, тому що боїться витоку інформації. Насправді, витік інформації неможливий.

Бухгалтерський облік онлайн

гідність:

  • Ви можете бути впевнені, що всі дані надійно захищені.
    Просто зберігання облікових даних на одному комп'ютері збільшує ризик їх втрати. Комп'ютер може зламатися, і тоді відновлення даних займе багато часу, і немає гарантії, що всі дані будуть відновлені. Але хмарне сховище даних, доступ до якого проходить через введення логіна і пароля, не дозволить їм загубитися або видалитися. Якщо сервер хмарного сховища виходить з ладу, інформація перехоплюється іншим сервером. Хмарні дані зберігаються на декількох серверах у зашифрованому вигляді. Витягування даних і розшифровка це такий складний і трудомісткий процес, що робить його практично неможливим.
  • Програма 1С Бухгалтерія онлайн доступна будь-якій компанії. Якщо у ваші плани немає найму бухгалтера, ви можете зв'язатися з SoftUp Odessa і ми встановимо для вас хмарне сховище. Якщо у Вас виникли труднощі з керівництвом, ми надаємо технічну підтримку і консультації нашим клієнтам.
  • Також доступний в мобільному вигляді. Вам буде зручно входити з телефону або планшета, перебуваючи у відпустці або просто далеко.
  • НЕ вимагає завантаження та установки. І, отже, не займе місця в комп'ютері і не впливає на його потужність під час використання.

Що ще?

  • Програма 1С Бухгалтерія онлайн обходиться дешевше, ніж встановлена програма 1С Бухгалтерія. Просто технічна підтримка в будь-якому випадку коштує дешевше, ніж покупка, установка, налаштування і, знову ж таки, технічна підтримка.
  • Він працює за тими алгоритмами, які входять до нього. На відміну від бухгалтера, система не може помилитися через неуважність або втому.
  • Онлайн ви можете отримати доступ з будь-якого комп'ютера, з якого можна отримати доступ до Інтернету. Таким чином, ви отримуєте доступ і з будь-якого офісу в офісі, і з дому, і з відрядження.
  • Всі звіти, декларації і т.д. автоматично компілюються в стандартизованій формі. Навіть якщо правові форми документації змінюються, система автоматично оновлюється до нововведених стандартів. Сервіс також надає нагадування про те, що незабаром звіт необхідно подати в податкову службу.

Компанія SoftUp Одеса з легкістю налаштовує програму 1С Бухгалтерія онлайн. Єдині нюанси, які вам потрібні для даної послуги – постійний доступ до мережі Інтернет. Послуга доступна в будь-якому відомому і поширеному браузері і на будь-якому з них виглядає однаково. Сам сервіс онлайн обліку цілком стандартний, і компанія SoftUp Odessa може налаштувати налаштування для певного виду діяльності – велика компанія, ПП, IP, ТОВ і т.д.

НАШІ ЦІНИ