Програміст 1С Корпоративний

Програміст 1С Корпоративний

SoftUp забезпечує компанії повною автоматизацією. Ми спираємося на особливості процесів того чи іншого бізнесу. Ми з радістю розробимо і втілимо 1С Підприємство під Ваші потреби. Пояснимо, як працювати з програмою з самого початку використання.

Програміст 1С Корпоративний

Програма підприємства 1С – це, по-перше, автоматизація всього підприємства, а по-друге, вона охоплює найрізноманітніші сектори бізнесу.

Програма 1С Підприємство

На сьогоднішній день будь-яке програмне забезпечення потребує підтримки фахівця. І хоча 1С Enterprise є універсальною платформою, але недостатньо просто її придбати і встановити. Адаптувати програму до компанії може тільки фахівець. Звучить суворо, але ось як виглядає правда. Чи знаєте ви, як налаштувати певні параметри і параметри? І фахівець знає. Він також регулярно стежить за роботою програми. Усуває помилки, які все ще можуть виникати під час використання.

Можливо, кожен може навчитися розуміти 1С Підприємство. Відверто кажучи, виправити невелику проблему зможе користувач, який вже давно працював з програмою. Але програма має велику кількість параметрів, з'єднаних між собою і будь-яка помилка (навіть маленька) може стати винуватцем збою, а накопичення помилок призведе до виходу програми з ладу.

Для того, щоб програмне забезпечення завжди працював правильно, воно повинно регулярно оновлюватися (в міру випуску релізів). Багато процесів, включених в програму, особливо бухгалтерський, прив'язані до законів України. Як ви розумієте, серйозні проблеми можуть виникнути, якщо в Україні буде виданий новий законодавчий акт, але нововведення не було внесено в платформу 1С. Випущене оновлення не буде встановлено власником компанії або його співробітниками. Це зробить програміст 1C Enterprise.

Що входить в роботу програміста 1С?

  • Перш за все, встановіть програму.
  • Грамотно модифікувати програму 1С Підприємство під потреби компанії.
  • Своєчасне оновлення програми.
  • Навчіть співробітників працювати з 1С під час першої установки і в міру випуску оновлень.
  • Якщо виникають помилки і збої, виправте або виправте їх якомога швидше.

Чому доцільно оновлювати програмне забезпечення? У будь-якому великомасштабних комп'ютерних продуктах, включаючи підприємство 1С, можуть бути виявлені недоліки або помилки розробників. Вони усуваються в оновлених версіях. Часто оновлення програми відбувається її оновленням, адже законодавство постійно змінюється, а результат роботи потрібен з дотриманням законодавства.

І компанія не стоїть на місці. Компанія розвивається, розширює свою діяльність, змінює сфери діяльності, а може навіть скорочує. В цьому випадку, знову ж таки, в програмі 1С підприємство потрібно вдосконалити. Отже, зверніться до фахівця.

Який програміст 1С краще – повний робочий день або найнятий?

Кращий варіант для кожної компанії індивідуальний. Коли корпорація велика, в якій щоденні звіти, розрахунки і транзакції, то штатний фахівець найвигідніший.

Для невеликих компаній, коли послуги 1С потрібні регулярно, але в невеликій кількості, послуга підписки вигідна.

Ну, уявіть собі варіант, коли компанії потрібні послуги 1С «зараз і швидко». При цьому компанія може звернутися до програміста-фрілансера, тим більше, що його робота оплачується дешевше.

Чим різниця між фахівцями SoftUp та фрілансерами?

  • 100% наявність фахівця. Захворів фрілансер і фрілансер, який може піти у відпустку, вирішити свої особисті проблеми. Наша компанія в будь-якому випадку знайде заміну фахівцю, якщо у нього був якийсь терміновий бізнес. І замовник все одно отримає виконані послуги вчасно.
  • Спеціалізація на підприємстві 1С. Є багато програмних продуктів 1С і фахівець, що працює з вами на постійній основі, буде знати специфіку вашої компанії і принципи вашої версії програми.
  • Гарантії. Наша компанія вже не один рік працює на ринку послуг 1С. При бажанні замовника ми укладаємо договір, де чітко прописуємо всі умови спільної роботи. Таким чином, ви отримуєте гарантію його якісної роботи. Гарантія фрілансера – це тільки його слова і обіцянки. Іноді це просто дорога в нікуди.
  • Відповідальність. Ми несемо відповідальність за свою роботу і серйозно ставимося до того, що все зроблено правильно. Хоча фрілансеру не завадить "потрапити в туман".

Давайте підбимо підсумки

Наша компанія вважає, що більш виважене рішення про послуги Програміста 1C Enterprise – це зв'язатися з нашою компанією. Контакт! Ми проведемо для Вас весь комплекс робіт, гарантуючи професіоналізм і якість. Можлива як разовий робочий день, так і постійна співпраця.