5 Серпня, 2017

Навчання 1С

Багато хто вважає, що навчання 1С – складний процес, але хотілося б розвіяти ваші страхи. Насправді цей процес не вимагає надздібності і підходить людям з будь-якою освітою і для будь-якого віку. Все, що вам потрібно, це мати голову на плечах. Soft UP проводить навчання 1С з нуля і використовує різні матеріали – статті, вебінари, відеоуроки, посилання на корисну інформацію в інтернеті. На нашому сайті ви можете знайти багато корисної інформації в зрозумілій формі. Ми підходимо до кожного клієнта і проаналізуємо, як найбільш вигідно реалізувати програмне забезпечення на вашому підприємстві.

У наш час вести облік в ручному режимі просто неможливо, адже обсяг інформації в компаніях і підприємствах, які потребують бухгалтерського обліку, просто величезний. Не витрачайте свій дорогоцінний час на ручну кропітку роботу! Проучий тренінг 1С Підприємство!

Програма 1С має найрізноманітніші модифікації. Таким чином, не завжди потрібно освоювати всю програму в цілому, а навчання дозволить зосередитися на тих областях в потрібній вам програмі 1С, на своїй посаді, не відволікаючись на «зайві» функції.

 

Кому це може знадобитися?

 • Навчання підприємства 1с найбільш важливе для студентів, які навчаються для бухгалтерів, тому без відповідних знань в цій сфері вони просто не можуть обійтися. Причому у вищих навчальних закладах бухгалтерам дається не так багато практичних навичок, які не враховують реальну роботу в реальній компанії або підприємстві.
 • Навчання 1с 8 в принципі необхідно будь-якій людині, робота якої пов'язана з автоматизацією робочих процесів – будь то кадровий офіцер, секретар або керівник компанії.
 • Молоді фахівці, які йти в ногу з часом, постійно розвиваються, а це означає, що вони повинні бути в курсі інновацій в бухгалтерському законодавстві. Наша навчальна програма 1С включає в себе додавання вже наявних для клієнта знань і систематичне представлення нової відповідної інформації.
 • Працівники податкової інспекції. Вони також повинні йти в ногу з часом і розуміти, звідки в звітах, отриманих від бухгалтерів та чи то та інформація. Тому вони повинні бути озброєні проти тіньової економіки своїми знаннями. Навчальна програма 1С 8 є майже обов'язковим атрибутом для розуміння справжнього фінансового стану справ у звітах.
 • Вчителі, які навчатимуть майбутніх бухгалтерів, також отримають практичні знання з бухгалтерського обліку на основі поточних змін у цій сфері.
 • HR або HR менеджерів. Навчання 1c 8 дозволяє автоматизувати такі процеси, як заповнення табелів, складання графіка відпусток і т.д.
 • Оператори в супермаркетах, які приймають товари, що надходять від постачальників і стягують ціни в магазині, використовуючи торгівлю і склад операцій.
 • Менеджери, які хочуть заощадити на штатних одиницях і готові навчити своїх співробітників поєднувати в собі кілька робочих функцій. Відправляючи співробітника на навчання 1С з нуля, ви заощадите на тому, що, додавши зарплату і фронт роботи одному співробітнику, не потрібно брати другу людину і виплачувати йому повний робочий день.

Що ми надаємо?

 • Навчання 1С з нуля актуальне і зрозуміле всім і кожному інформації, пов'язаної з бухгалтерським обліком. Навіть починаючи з нуля, ви зможете працювати бухгалтером в невеликій компанії.
 • Поглиблені знання змісту програми 1С для тих, хто вже має загальні ідеї та навички.
 • Програма навчання 1С включає практичні вправи, призначені для кожної категорії користувачів окремо, допомагаючи оволодіти навичками та здібностями, пов'язаними з типом діяльності слухачів.
 • Вивчення правильного використання 1С 8 – правильне введення даних і операцій.
 • Певною мірою ми надаємо вам спосіб життя. Програма навчання 1c 8 може дати вам нову професію бухгалтера, а бухгалтери можуть рухатися вгору по кар'єрних сходах, підвищуючи рівень своєї кваліфікації.

Як правило, курс 1С Enterprise Training розрахований на 2-3 місяці з інтенсивністю занять 2-3 рази на тиждень.

Грамотність в 1С – це показник вашої освіти, ерудиції та індивідуальності. Освоїти навчальну програму 1С 8 і заслужити позитивне шанобливе ставлення співробітників вашої компанії як професіонала у своїй галузі.

Ми наполегливо працюємо і гарантуємо успіх у навчанні 1С. Вірте в себе! І допомогти собі отримати необхідну інформацію! Зателефонуйте нам! Успіху!

індивідуальне навчання 1с в
Одесі курси 1с програмування Одеські
курси 1c: підприємство
репетитор 1s
Одеські курси 1с склад Одеса