5 Серпня, 2017

Консалтинг 1С

Консалтинг 1С

Soft UP пропонує послуги 1С Консалтинг та 1С Уточнення за дуже прийнятними для Вас цінами. Ми працюємо з усіма формами бухгалтерських програм 1С 7.7, 8.x. Ми займаємося комплексною реалізацією і конфігурацією будь-яких програм 1С. Також наші послуги включають доопрацювання 1С і розробку всіх форм звітності.  Крім того, ми несемо всю відповідальність за результати нашої роботи. Тепер не соромно звернутися до фахівців, щоб отримати рішення «під ключ», тим самим економивши свій час. навпаки! Той факт, що ви з вами звернутися за допомогою до професіоналів викликає повагу до вашої компанії в бізнес-середовищі і робить ваш бізнес більш затребуваним. Компанія SOFT AP ODESSA пропонує на вигідних умовах запровадити та автоматизувати на підприємствах заробітну плату, оподаткування, управління кадровим обліком та бухгалтерський облік.    

Що ми пропонуємо:

 • Допомагаємо скласти і подати звіти 1С. Контакт! Нам вигідно!
 • Ми беремо на себе зобов'язання відновитибухгалтерський облік, в тому випадку, якщо компанія не проводить його регулярно. Звичайно, врахую, що бухгалтерія після реставрації не буде збігатися з «струмом». Тому формуємо звіти про податки та облік періоду стягнення.
 • Терпляче (а при необхідності і при приумовно) ми проводимо консультації для Ваших співробітників з усіх питань використання програм 1С. Ми даємо поради, як зробити роботу компанії більш ефективною. Недорого!
 • Фахівці Soft Up Odessa пропонують бухгалтерські послуги в повному обсязі – формування балансів, внесення даних в програму 1С інформації з первинної документації, надання консультацій з бухгалтерського обліку і правильне оформлення документів по 1С, робимо податкові розрахунки та інші поліпшення до 1С. Чудова пропозиція! Надаємо допомогу одноразово або на постійній основі – вибираємо для себе найкращий варіант!
 • Ми надаємо чіткі та зрозумілі поради щодо оподаткування. Розглянемо нестандартні ситуації, ми прийдемо на допомогу, при необхідності, терміново!
 • Ми надаємо послуги персонального консультанта за програмою 1С.
 • Перегляд 1С реалізується, виходячи з конкретних завдань компанії, що позитивно впливає на поліпшення якості роботи компанії.
 • Установка 1С з нуля. Навчання 1С з нуля.

 

Переваги Soft Up Одеса в консалтингу 1С:

 • Ми просуваємо і підтримуємо керівництво підприємства – замовляючи у нас перегляд 1С, можна не турбуватися про збої в програмі в цілому. Ми використовуємо складні технології, а автоматизація навіть деяких процесів забезпечує поліпшення роботи всього підприємства.
 • Ми схильні покладатися на побажання клієнта, тому не сумнівайтеся – встановлені вами конфігурації 1С будуть ефективно працювати і будуть вам повністю відповідати.
 • Ми враховуємо нововведення в законодавстві України і використовуємо їх при доопрацювані 1С.
 • Ми отримуємо багато пропозицій про співпрацю, адже беремо на себе відповідальність за свою роботу.
 • Ми враховуємо побажання клієнтів, але робимо так, як це буде оптимально для автоматизації компанії.
 • Якщо ви втомилися робити все самостійно, ми заощадимо ваш час, сили і гроші! Оплата наших консультацій на 1С менше, ніж вартість штатного підрозділу бухгалтера, і з часом ми зробимо швидше, ніж ви проводите свій особистий час.
 • Фахівці soft Up Odessa є професіоналами своєї справи. Ми розуміємо автоматизацію 1С, бухгалтерський облік та управління підприємством, любимо нашу роботу.
 • Ми не стоїмо на місці, а ростемо і розвиваємося, стежимо за новинами в світі про події 1С і законодавство в питаннях бухгалтерського обліку та оподаткування. Це дає нам можливість грамотно вирішувати поставлені клієнтами завдання, швидко і чітко.

Ціни на наші послуги в значній мірі індивідуальні. Вони залежать від обсягу виконаної роботи, витраченого часу, кількості виконаних операцій, виду діяльності компанії і початкового стану автоматизації 1С. У деяких випадках свою роль відіграє кількість співробітників компанії і обсяг автоматизації робочих місць. Вам потрібна ревізія 1С або консультація 1С? Контакт!