Як вибрати бухгалтерський облік 1С?

Як вибрати бухгалтерський облік 1С?

Як вибрати бухгалтерський облік 1С? Програма включає набір продуктів обліку 1С на платформі 1С Enterprise, у версіях 1С 8 та 1С 7.7.

Це найпопулярніша і зручна програма для автоматизації обліку онлайн на підприємстві. Він також підходить для податкового обліку та автоматизації інших дій на підприємстві, пов'язаних з продажами. Полегшує роботу бухгалтерів. Однаково корисно для великих підприємств з великим штатом і для бюджетних організацій. Програма «Облік 1с» враховує норми чинного законодавства України.

«Вісімка» відрізняється від «Сімки» змістом конфігурацій з більш ефективними графіками рахунків бухгалтерського обліку. Програма здатна реєструвати кожну господарську операцію на бухгалтерських рахунках, у валюті, кількісній та аналітичній одночасно. Можливе самостійне створення аналітичного обліку та нових суб-рахунків.

Програма «Вісімка» веде облік продажів та облік первинної документації. Впровадження даних з обліку торгово-виробничих операцій доступне не тільки бухгалтерам, а й іншим працівникам підприємства. Бухгалтери можуть контролювати і змінювати інформацію про бухгалтерський облік. "1С Бухгалтерія" має можливість обміну даними з такими конфігураціями, як "1С Трейд Менеджмент", "1С Зарплата і управління персоналом", "Роздрібна торгівля".

Переваги:

  • Підходить для будь-якої системи оподаткування
  • Відповідає цьому законодавству
  • Швидке та швидке оновлення
  • Супровід розрахунку всіх зборів і податків
  • Містить набір повної первинної документації
  • Після установки програма відразу готова до використання.

Продаж і конфігурація програм 1С за нашими конкурентними цінами. Витрати на установку 1С швидко окупиться за рахунок підвищення автоматизації і якості бухгалтерських робіт на підприємстві і зниження енерговиплат бухгалтерського персоналу.

1С